Dřevostavby jsou stále populárnější. Vyberte si tu nejlepší pro sebe | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Dřevostavby jsou stále populárnější. Vyberte si tu nejlepší pro sebe

15. 2. 2013

Patříte mezi milovníky kvalitních moderních dřevostaveb? Pak se vypravte 21. – 24. února na pražském holešovickém Výstaviště, kde se bude konat SALON DŘEVOSTAVEB, největší nesoutěžní přehlídka těch nejlepších staveb s použitím dřeva, které u nás za poslední rok vznikly. Celkem se návštěvníkům představí 34 staveb nejen z Česka, ale i ze Slovenska.

Není to ale jen výstava

V rámci tohoto projektu proběhnou přednášky s erudovanými odborníky, kteří se rychle se vyvíjejícímu oboru moderních dřevostaveb intenzivně věnují. Těm, kteří se chtějí dozvědět něco zajímavého ze zahraničí, by neměla uniknout přednáška norského architekta, který trvale žije na Slovensku Bjorna Kierulfa. Milovníky domácí architektonické scény jistě zaujme Kamil Mrva, dvojice architektů Pavel Horák a Václav Zahradníček z ateliéru Prodesi, Patrik Zamazal ze studia MOLOARCHITEKTI či architekti ze společnosti SPORADICAL.

Letos i v Bratislavě

Letošní ročník je spojen s jednou premiérou. Poprvé budou moci Salon dřevostaveb zhlédnout také zájemci na Slovensku a to ve dnech 15. 3. – 6. 4. v Centru současné architektury a designu Archa v Bratislavě. Všechny prezentované stavby budou také představeny v publikaci Ročenka dřevostaveb 2012, kterou si budou moci návštěvníci zakoupit přímo na místě nebo pak na eshopu www.domesisto­re.com.


publikováno: 15. 2. 2013, v rubrice Domácnost
Štítky: akce, dům, muž, veletrh

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+