Ekologická obrázková vinylová podlaha se hodí do dětského pokoje | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Ekologická obrázková vinylová podlaha se hodí do dětského pokoje

22. 1. 2015

Dětský pokoj je královstvím, ve kterém by se děti měly cítit útulně. Nejen s ohledem na to, kolik času stráví při hraní na zemi, je důležité zvolit správnou podlahovou krytinu. Z pohledu materiálového složení, užitných vlastností i designu je na českém trhu velmi zajímavá vinylová novinka Wineo PURLINE. Jedná se o extrémně odolnou a zdravotně nezávadnou ekologickou podlahu na bázi biopolyuretanu.

Zdravotně nezávadná podlaha neuvolňuje žádné škodlivé látky

Wineo PURLINE Artist je ideální pro všechny, kdo hledají kreativní a environmentální řešení zároveň. Ti nejmenší si na obrázkové podlaze budou rádi hrát, ti starší se na ní budou cítit dobře. Povrch krytiny je hřejivý, příjemný i pro bosou nohu. Jedná se o nejvíce ekologickou vinylovou podlahu na trhu, z velké části vyrobenou z přírodních, obnovitelných surovin, bez příměsí chlóru, změkčovadel a rozpouštědel. Podlaha je zdravotně nezávadná a neuvolňuje žádné škodlivé látky. Rodiče jistě ocenění i její extrémní odolnost, krytina je uzpůsobena i pro komerční využití (dětská centra, školky, školy), proto domácí řádění bez problému vydrží. Bez větší námahy odstraníte i skvrny od barevných propisek. Obávat se nemusíte ani rozlitých čajů a dalších nápojů, voda ani vlhkost jí nevadí. Stejně tak povrchu neškodí sluneční světlo, proto i po letech zůstanou pestrobarevné obrázky stejně krásné.

Snadná údržba

Podlaha zvládá všechny běžné čisticí přípravky. Uzavřený povrch krytiny, ošetřený polyuretanovou vrstvou, garantuje snadné, rychlé a důkladné čištění. Vylepšíte-li podlahu o barevný fabionový sokl, docílíte dokonalé čistoty i kolem stěn, což z hlediska důsledné hygieny ocení provozovatelé školek, škol, dětských koutků a jiných společných dětských prostor.

Kolekce PURLINE Artist zahrnuje tři základní podlahové dekory s perleťovým povrchem Happy Jungle, Letter Dance a Crazy Fish a k nim pět obrázkových fabionových soklů.

www.kpp.cz


publikováno: 22. 1. 2015, v rubrice Domácnost
Štítky: dítě, hraní, hygiena, miminko, pokoj, školka

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+