Hrající, vonící a barvy měnící žárovky | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Hrající, vonící a barvy měnící žárovky

20. 7. 2015

Technika a také vymýšlení různých vychytávek jdou stále dopředu. Jedna z nejnovějších celosvětových vychytávek jsou nejen svítící, ale zároveň hrající žárovky Awox. Když například skočíte do postele, můžete si nejenom rozsvítit, ale zároveň spustit reproduktor a během pár sekund propojit s vaším mobilem či tabletem a pustit si svoji oblíbenou muziku či aktuální hudební novinku. A to snadno, rychle a ve vynikající kvalitě. Některé verze navíc umí dokreslit atmosféru různými vůněmi, případně mají několik barevných nastavení, a tak si můžete ložnici či obývací pokoje zahalit do červené, oranžové nebo decentně modré nebo zelené.

Ovládejte žárovku na dálku

Tato chytrá zařízení je navíc možné propojit do tzv. multiroom systému, a ten pak jednoduše nastavovat a ovládat ze svého tabletu nebo smartphonu. „Smart žárovky Awox nejsou jenom na svícení – staly se průkopníkem v zapojení zajímavých chytrých prvků do stále oblíbenějších LED žárovek,“ říká Ondřej Žatečka, zástupce českého distributora značky Awox. „Navíc je možné z těchto žárovek vytvořit systém, který se postará o správné osvětlení jednotlivých prostor, jejich ozvučení, případně i zpříjemnění atmosféry rozptýlením vonných esencí,“ dodává Ondřej Žatečka. Instalace je velmi jednoduchá – žárovky stačí umístit do jakékoli standardní stojací lampy, lustru, stolní lampičky, připojit smartphone nebo tablet. Ovládání je možné napřímo malým ovladačem nebo pomocí příslušné aplikace.

Nejen svítí, ale i hrají

Awox StriimLIGH Color, StriimLIGHT Wi-Fi Color pro ozvučení interiérů se nabízí hned několik typů inteligentních žárovek Awox, které dokáží rychle a jednoduše rozehrát a rozsvítit celý byt, kancelář nebo restauraci. V podstatě se liší podle komunikace se zařízením, z něhož přehrávají hudbu. Jsou dodávány s dálkovým ovladačem, kterým lze pohodlně regulovat nejen vlastní přehrávání hudby, ale také nastavit barevný tón osvětlení, úroveň jasu, a samozřejmě také světlo zapnout a vypnout.

S reproduktorem

Awox StriimLIGHT Wi-Fi Color je energeticky úsporná LED žárovka s integrovaným Wi-Fi reproduktorem. Tato žárovka je vlastně plnohodnotný přehrávač internetových rádií. Dovoluje vytvářet synchronizované zvukové zóny s několika žárovkami StriimLIGHT Wi-Fi, takže tímto způsobem můžete zajímavě ozvučit interiér domu, bytu, kanceláře či chalupy.

Awox StriimLIGH Color je energeticky úsporná LED žárovka s integrovaným Bluetooth reproduktorem. Díky ní můžete streamovat hudbu z telefonu, tabletu nebo z počítače.

Provoní interiér a vytvoří atmosféru

Awox AromaLIGHT Color je chytrá energeticky úsporná LED žárovka s integrovaným difuzérem na esenciální oleje. Jednoduše můžete ovládat nastavení jasu, barev a intenzity rozptylu esenciálních olejů. I tento typ chytrých žárovek je možné spojovat do jednotlivých zón a synchronně ovládat, a to až 8 žárovek v dosahu 20 m.

Vytvoří světelnou atmosféru

Awox SmartLIGHT Color je chytrá energeticky úsporná LED žárovka s ovládáním přes Bluetooth. Pomocí smartphonu nebo tabletu a aplikace SmartControl můžete bezdrátově ovládat nastavení jasu a barev. Vyniká nízkou spotřebou a především životností 20 000 hodin. Je vhodná pro doplnění multiroom systémů jako osvětlovací prvek.

  • Vybírat lze tedy z několik variant a použití a využití je opravdu na konkrétní potřebě či fantazii každého z nás. Více na www.audiopro.cz, zakoupit lze například na e-shopu www.kreatek.cz či dalších velkých e-shopech a maloobchodní síti.

publikováno: 20. 7. 2015, v rubrice Domácnost
Štítky: pokoj

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+