Hygienický ruční napařovač hubí pomocí unikátní suché páry viry i bakterie | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Hygienický ruční napařovač hubí pomocí unikátní suché páry viry i bakterie

23. 12. 2020

Máte obavy, že si domů zanesete na svém oblečení viry nebo alergeny? Potřebujete rychle vyhladit a zbavit pachů látky, nebo dezinfikovat svůj outfit, klíče či kliku od dveří? Trpíte alergiemi způsobujícími dušnost a podráždění?

IGGI lze použít stejně jednoduše jako sprej

Švýcarská značka Laurastar představuje svůj nejdostupnější přístroj IGGI, který v současné době ocení každá domácnost. Jedná se o hygienický ruční napařovač využívající patentovanou hygienickou suchou páru DMS k rychlému ošetření a dezinfekci oblečení i předmětů denní potřeby. Během několika vteřin se zbavíte mikroorganismů, které obtěžují váš život. Vědecké studie potvrdily, že DMS pára hubí 99,9 % virů a bakterií, a také 100 % roztočů.

IGGI lze použít stejně jednoduše jako sprej, během chvilky vyhladí, osvěží a zbaví pachů všechny látky. Unikátní pára DMS umí však mnohem víc – pomáhá udržovat v hygienické čistotě roušky, oblečení, polštáře, záclony, klíče, plyšové hračky i další předměty, na nichž se běžně udržují nežádoucí či dokonce nebezpečné mikroorganismy. Nejen po návratu domů z rizikového prostředí, ale také například po praní v pračce na krátký program nebo při nízké teplotě mohou na oblečení přežívat viry a bakterie až po dobu několika dní. Dezinfekční pára DMS je zničí během několika vteřin. Vědecké testy provedené nezávislou laboratoří potvrdily, že krátkodobé ošetření párou DMS eliminuje 99,9 % virů, bakterií a plísní včetně koronaviru, a také 100 % roztočů. DMS pára vypouštěná pod velmi vysokým tlakem 3,9 baru nejen důsledně dezinfikuje, ale látky, včetně těch nejjemnějších, také vyhladí, omladí a zanechá je příjemně nadýchané.

Práce je velmi jednoduchá

S pomocí dodané lahvičky stačí naplnit nádrž přístroje, která pojme 0,8 dcl vody. Dvě a půl minuty po zapnutí dosáhne teplota páry 145 °C a IGGI je připraven na okamžité použití. Po jednom doplnění vydrží přístroj pracovat na plný výkon po dobu asi 7 minut, což poskytuje dostatek času na dezinfekci mnoha předmětů, látek či ošetření a vyhlazení 2 až 3 kompletních outfitů.

www.laurastar.cz/…enic-steamer


publikováno: 23. 12. 2020, v rubrice Domácnost
Štítky: prevence, úklid

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+