Jarní detox s aromaterapií od Nobilis Tilia | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Jarní detox s aromaterapií od Nobilis Tilia

12. 4. 2022
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Nobilis Tilia nabízí 3 tinktury pro vnitřní užití.

Výherci: Marie Musilová, Anna Urbánková, Petr Martínek

Důkladná regenerace organismu vyžaduje péči nejen o zevnějšek, ale i vnitřně je třeba své tělo očistit. Doplňky stravy z přírodních extraktů harmonizují činnost důležitých orgánů a podporují nastolení vnitřní rovnováhy. Základem ručně vyráběné kosmetiky Nobilis Tilia jsou přírodní zdroje v té nejčistší podobě. Jejich koncentrovanou sílu v sobě ukrývají éterické oleje, které pozitivně ovlivňují psychickou pohodu, emoce i funkci tělesných orgánů.

Terapie vůněmi

Využití ozdravné síly éterických olejů nabízí aromaterapie neboli terapie vůněmi. S její pomocí ulevíte řadě potíží nebo přímo předejdete komplikacím a preventivně zamezíte vzniku některých onemocnění. Éterické oleje jsou těkavé, v kontaktu se vzduchem se vypařují. Tím automaticky pročišťují vzduch a likvidují choroboplodné zárodky – většina z nich má silné antiseptické, antibakteriální a protiplísňové účinky. Vonné látky obsažené v éterických olejích nejčastěji pronikají do těla přes dýchací cesty, inhalací.

Čekanková tinktura je přírodní podpora pro zažívání a játra. Čekanka pomáhá trávicí soustavě vyrovnat se s důsledky nevyvážené životosprávy, čímž vás zbaví nejen pocitu těžkosti, ale i malátnosti a únavy. Prospívá také játrům a žlučníku. Kořen z čekanky je plný vitaminů, minerálních látek a těkavých olejů a obsahuje také inulin, který podporuje trávení a přirozenou hladinu cukru v krvi. Dále napomáhá správné funkci srdce a cév. Harmonizujte své tělo.

Jinanová tinktura je vhodná na povzbuzení paměti a nastolení duševní rovnováhy. O blahodárném vlivu jinanu dvoulaločného na lidský mozek se ví už odjakživa. Účinné látky jinanu napomáhají mikrocirkulaci krve v organizmu. Je proto doporučován při zapomnětlivosti, závratích a úzkostných stavech. Vedle toho podporuje také prokrvení končetin. Veškeré tinktury a produkty pro vnitřní užití vyhledáte ZDE.

Čaj detoxikační je bylinná očista pro posílení organismu. Zbavte se únavy způsobené usazováním škodlivých látek ve vašem těle a podpořte jeho přirozenou obranyschopnost. Vyvážená směs bylin s obsahem kopřivy, smetánky lékařské a přesličky prospívá především játrům a ledvinám, a tím podporuje i celkovou vitalitu těla. Čaj přirozeně doslazuje obsažená lékořice. Ocení ho každý, kdo se chce důkladnou jarní nebo podzimní očistnou kúrou zbavit nahromaděných škodlivin a vleklé únavy. Dopřejte si léčivou sílu přírody plnými doušky.

Praktickou alternativu ke klasickým difuzérům představují osvěžovače vzduchu. Můžete si je vzít do kanceláře, do auta či na cesty a kdykoliv během dne pouhými několika stříknutími pročistit svůj prostor, osvěžit mysl, ulevit při přepracování a stresu. Vůně Nobilis Tilia vám pomohou s detoxikací ovzduší, dodají energii a uvolní dech.

Osvěžovač vzduchu Detox s citrusovým aroma zbavuje napětí, zlepší soustředění a pozvedá náladu. Svěží vůně citrusů podpoří koncentraci a svými antimikrobiálními účinky pomáhá udržovat zdravé domácí prostředí. Osvěžovač vzduchu Nádech vás přenese do voňavého lesa, kde rostou jehličnany a eukalyptus s blahodárnými účinky při nachlazení a kašli. Funguje jako prevence i účinná pomoc při nachlazení a díky svěžesti a intenzitě rozptyluje únavu a povznáší náladu. Osvěžovač vzduchu Energie plná letních tónů bylin a citrusů pomáhá při únavě, napětí, stresu a vyčerpání. Směs éterických olejů podpoří každého, komu celková slabost brání užívat si života a kdo potřebuje zvýšit odolnost proti onemocnění či stresu.

Éterický olej Grapefruit má detoxikační účinky a velmi pozitivně působí proti stresu. Jeho příjemná svěží hořce kořenná vůně pročišťuje lymfatický systém a napomáhá vylučování toxinů. Posiluje a čistí zažívání. Vhodný je přidáním pár kapek do vody v difuzéru. Možno použít i k přímé inhalaci.

Soutěžní otázka

Kolik tinktur pro vnitřni užiti nabizi Nobilis Tilia?

a) 5

b) 3

c) 4

Tři výherci, kteří do 29. 4. 2022 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží balíček přípravků Nobilis Tilia, který obsahuje detoxikační čaj, tinkturu a osvěžovač vzduchu. Odpověď zasílejte na soutez@trendyzdravi.cz s označením jarní detox.

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 12. 4. 2022, v rubrice Domácnost
Štítky: aromaterapie, byliny, čaj, detox, vůně

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+