Ještě účinnější tablety do myčky | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Ještě účinnější tablety do myčky

21. 12. 2020

Kuchyně je aktuálně jedním z nejvytíženějších míst a myčka nádobí je zapnutá rozhodně častěji, než tomu v běžné všední dny bývalo dříve. Usnadněte si práci. Oblíbené tablety určené k automatickému mytí nádobí Somat GOLD od společnosti Henkel mají nové složení, takže se ještě rychleji rozpouští a jsou vysoce účinné i při krátkých mycích programech. Těšit se můžete i na jejich nový design.

Skvěle čistí i při krátkém mycím cyklu

Receptura tablet Somat GOLD je založena na technologii hloubkového čištění, která si nejen hravě poradí s připáleninami, ale účinně odstraní i zaschlé škrobové skvrny, jako jsou ty od rýže či ovesných vloček. Bez ohledu na to, jaké dobroty připravujete, nemusíte se obávat, že nádobí zůstane poznamenáno nečistotami.

Značka Somat bere ohled i na životní prostředí. Fólie jednotlivých tablet jsou zcela rozpustné a biologicky odbouratelné a obal inovovaných Somat GOLD tablet je recyklovatelný. Zároveň prošel i změnou designu, která se dotkla všech produktů značky Somat – držitele nejvyššího ocenění kvality od německého testovacího institutu TÜV.

  • Inovované tablety Somat GOLD najdete na pultech obchodů v baleních po 18, 36, 45, 60 a 72 kusech.

publikováno: 21. 12. 2020, v rubrice Domácnost
Štítky: hygiena, nádobí

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+