Kupte si novou kolekci BoConcept za zaváděcí ceny a vyhrajte | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Kupte si novou kolekci BoConcept za zaváděcí ceny a vyhrajte

30. 9. 2009

U příležitosti představení aktuální kolekce a katalogu pořádá showroom BoConcept od 5. do 11. října akci „No limits in shopping“ aneb týden zaváděcích cen na novou kolekci nábytku a doplňků. Přijďte si pro nové katalogy a nakupujte novou kolekci BoConcept za zaváděcí ceny! Navíc každý, kdo si v období od 5. do 11. října v showroomu BoConcept koupí libovolný produkt, může vyhrát službu interiérového designéra. Nábytek a doplňky z nové kolekce BoConcept přímo vybízejí ke kombinování a interiérovým hrátkám s designem. Tak do toho – nebojte se a hrajte si! Zajděte do showwroomu ve Vodičkově ulici 31 v Praze 1.

Výrazný a pestrý nábytek

Nová kolekce od BoConcept nabízí kromě designově výrazného multifunkčného nábytku také mnoho pestrých doplňků, které vám zvednou náladu a vašemu domovu dodají špetku humoru a rafinovanosti. Pro doplňky jsou letos charakteristické pruhy, puntíky a rozličné grafické prvky, u barev růžová, neonově fialová, okrově žlutá a různobarevné kombinace, které doslova srší energií. Nábytek a doplňky z nové kolekce BoConcept přímo vybízejí ke kombinování a interiérovým hrátkám s designem. Tak do toho – nebojte se a hrajte si! Vodičkova 31, Praha 1. www.boconcept.cz

Bez omezení

Přední dánský výrobce designového nábytku BoConcept, který má své značkové showroomy i v Praze a Brně, posunuje limity designu zase o trochu dál. Na své „No limits” kampani umísťuje nábytek do neobvyklých míst v různých zemích. Lokality jsou vybrány tak, aby podtrhly smysl „neomezeného světa” BoConceptu, světa, kde přizpůsobení a variabilita nábytku nemá hranice. Klíčovým umístěním je vězeňská cela v Alcatrazu, kde je nejlépe vidět, jak si může člověk nábytek od BoConcept přizpůsobit potřebám svého domova, aby se zařízení vešlo do místnosti jakékoli velikosti. Nábytek BoConcept je totiž navržen tak, aby byl multifunkční, variabilní a úsporný, co se týče místa. Umístění ve stanici moskevského metra a v kabince London Eye zase vyjadřují „urban design”, tedy městský styl bydlení, který značka BoConcept reprezentuje. Lístek na metro totiž není drahý, ale interiér moskevského metra působí díky honosným lustrům a štukám velmi extravagantně a honosně. Umístění nábytku do stanice metra tak představuje „dostupný luxus“, jednu ze základních charakteristik BoConceptu.


publikováno: 30. 9. 2009, v rubrice Domácnost
Štítky: pokoj

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+