Luxusní vůně pro vaše oblečení | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Luxusní vůně pro vaše oblečení

26. 1. 2022

Vyzkoušejte vylepšenou řadu prémiových aviváží Silan Suprême, které si vás získají svou vůní. Unikátní technologie Douple-Cap navíc umožňuje postupně uvolňování vůně při každém pohybu, takže vás příjemný svěží pocit neopustí během celého dne. Navíc aviváž upoutá také novým obalem se saténovým nádechem.

Voňavé prádlo po celý den

Speciální vůně vytvořené francouzskými parfuméry dokonale provoní celý šatník a nádech romantické Francie pocítíte na každém kroku. Špičková technologie Double-Cap dodá oblečení neodolatelnou svěžest, která vydrží déle než kdykoli předtím. Vůně se totiž začíná postupně uvolňovat v láhvi, následně se rozvíjí při praní i sušení oblečení a naplno se projeví při samotném nošení. Kromě toho obohacené krémové složení Crème-Care pečuje o jemnost vláken oblečení, chrání jejich strukturu a zajišťuje jim tak prvotřídní péči. Díky nové udržitelnější technologii vůně a lepší biologické odbouratelnosti obalu* je Silan Suprême tou správnou volbou nejen pro kvalitu, ale také pro životní prostředí.

Novinka s květinovou lehkostí

Značka Silan Suprême nepřichází jen s vylepšenou technologií, ale také rozšířeným portfoliem o další příjemnou novinku. Aviváž Silan Suprême Pleasure je inspirována lehkostí a květinovou svěžestí. Při nošení oblíbeného oblečení můžete pocítit krémové tóny santalového dřeva v kombinaci s vůní růží a hrušky. Toto neodolatelné spojení příjemně provoní celý šatník a zpestří každý váš krok.


publikováno: 26. 1. 2022, v rubrice Domácnost
Štítky: drogerie, praní, vůně

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+