Nová značka vonných svíček a interiérových vůní Wax Lyrical | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Nová značka vonných svíček a interiérových vůní Wax Lyrical

23. 12. 2011

Na český trh vstoupila nová značka s interiérovými vůněmi a vonnými svíčkami, britská WAX LYRICAL. Ta je předním anglickým výrobcem interiérových vůní, svíček, vonných difuzérů a doplňků s třicetiletou tradicí. Firma pečlivě dbá na kvalitu svých výrobků a spolupracuje s předními evropskými výrobci parfémů. Výsledkem jsou proto nádherné, dlouhotrvající vůně, které voní stejně jako květina či koření, po které nesou jméno.

Nabídka Wax Lyrical má několika řad

Nejoblíbenější je klasická COLONY nabízející nejširší škálu vůní od květinových přes kořenité a svěží až po vánoční speciály. Zákazníky velmi oblíbené jsou svíčky v malých plechovkách, které nejenže jsou velmi půvabné, ale i po vyhoření svíčky mohou posloužit dále jako dekorace či krabička na drobnosti.

SIMPLY SOY je speciální limitovaná edice

Nabízí čistou přírodní podobu svíček: vosk vyrobených ze sóji. Osm nádherných exotických ovocných vůní (např. maracuja, liči, goji, fíky) je zabaleno ve stylově čistém moderním obalu.

RHS CLASSIC GARDEN

Kolekce potěší především všechny milovníky klasického květinového půvabu made in England. Je inspirována botanickými ilustracemi ze sbírek Královské zahradnické společnosti v Londýně (Royal Horticultural Society). Knihovna RHS má jednu z největších sbírek botanických ilustrací na světě – od roku 1514 dodnes shromáždila přes 22 000 uměleckých originálů. Zároveň se pyšní jednou z největších světových sbírek knih o zahradnictví. Tyto krásné ilustrace se staly základem pro deset květinových vůní (nechybí samozřejmě růže, levandule, pivoňka, jasmín nebo frézie), které naleznete stejně jako předchozí vůně ukryté ve svíčkách několika tvarů a velikostí, difuzérech a vonných sprejích.

  • Produkty WAX LYRICAL prodává například internetový obchod s bytovými doplňky a dekorativními předměty Almara-Shop.cz.

publikováno: 23. 12. 2011, v rubrice Domácnost
Štítky: nákupy, pokoj, vůně

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+