Nový odmašťovací specialista SMAC express | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Nový odmašťovací specialista SMAC express

11. 4. 2016

České hospodyňka dostanou nové pomocníky proti mastným skvrnám nebo zaschlé špíně. Odmašťovací a čisticí prostředky SMAC Ultra odmašťovač a SMAC Multi odmašťovač si skvěle poradí s různými povrchy nejen v domácnosti, ale i venku na zahradě. Účinné přípravky okamžitě odstraní mastnotu a nečistotu.

Koncentrovaná síla

SMAC Ultra odmašťovač a SMAC Multi odmašťovač jsou extrémně účinní pomocníci s koncentrovaným složením. Antibakteriální složení přípravků okamžitě odmašťuje a dezinfikuje. Novinka na českém trhu se hodí na různé povrchy. Odmašťovače účinně a rychle odstraňují i velmi odolnou špínu a mastnotu.

Do kuchyně

SMAC Ultra odmašťovač se v kuchyni postará o varnou desku, digestoř, troubu nebo pracovní desku SMAC Ultra odmašťovač. Ten má navíc má příjemnou a svěží citrónovou vůni.

Na zahradu nebo do garáže

SMAC Multi odmašťovač můžete vzít na zahradu nebo do garáže. Odstraníte s ním lehce nečistoty a mastné skvrny ze zahradního plastového nábytku nebo z grilu. Poradí si i se skvrnami od motorového oleje a zvládne mastnotu většiny látek.

Jak na to?

Aplikace nových přípravků pro domácnost je snadná a rychlá. Odmašťovače pouze rozprášíte přímo na špinavý nebo mastný povrch a následně setřete ošetřené místo vlhkým hadříkem. Na silně znečištěných místech je třeba nechat odmašťovací prostředek působit déle a potom teprve použít hadřík nebo houbičku.

  • Nové odmašťovače budou k dostání v obchodních řetězcích, drogistických řetězcích a v malých prodejnách se smíšeným zbožím.
  • Výrobky distribuuje na českém trhu společnost Bolton Czechia. Přípravky pro domácnost pod značkou SMAC express se prodávají téměř na všech evropských trzích včetně Itálie, Francie nebo Nizozemí.

publikováno: 11. 4. 2016, v rubrice Domácnost
Štítky: hygiena, úklid

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+