Nový Pur: čisté nádobí ve studené vodě a s ohledem na přírodu | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Nový Pur: čisté nádobí ve studené vodě a s ohledem na přírodu

14. 12. 2022

Ruční umývání nádobí má v kuchyni své místo a bez něho se jednoduše neobejdeme. Množství špinavého nádobí po každém jídle a neustálý koloběh – umýt, okapat, utřít a uložit. To může být náročné. Ulehčete si proto umývání nádobí s novou řadou produktů značky Pur, díky které bude mytí nádobí jednoduché a efektivní, a to i při nízkých teplotách vody. Pur se kromě čistého nádobí postará i o pokožku vašich rukou a nezapomíná ani na přírodu.

Volba kvalitního čisticího prostředku na umývání nádobí je důležitá. S účinným prostředkem Pur se lehce zbavíte mastnoty, zaschlých zbytků jídla či připálenin a vaše nádobí bude dokonale čisté. Značka Pur myslí i na jemnou a citlivou pokožku rukou, a navíc bere ohled na přírodu. Díky účinné receptuře je umývání nádobí efektivní i při nízkých teplotách.

Vyberte si ze dvou vylepšených kategorií produktů Pur Power a Pur Balsam.

Pur Power: extra účinný i při umývání ve studené vodě

Čisticí prostředek na umývání nádobí Pur Power je hrdinou především v jeho síle rozpustit a vyčistit i ty nejodolnější nečistoty. Jeho nové složení je 3× hustější, a tak bojuje účinně proti mastnotě a připáleninám, a to i při nízkých teplotách vody. Proniká totiž hluboko do zaschlých zbytků jídla, a tak zanechává nádobí čisté a zářivě lesklé. Umývání nádobí bez zdlouhavého namáčení nebo náročného drhnutí ocení i vaše peněženka. Při umývání nádobí ve studené vodě s Pur Power šetříte energii až o 50 procent. Na výběr máte čtyři varianty: vůně citronu, jablka, fíku s granátovým jablkem nebo malin s červeným rybízem.

Pur Balsam: jemný k pokožce rukou a účinný proti mastnotě a připáleninám

Pokud máte po umývání nádobí suchou a podrážděnou pokožku, vhodným řešením je čisticí prostředek, který je šetrný k vašim rukám. Pro lidi s citlivou pokožkou je tu řada produktů Pur Balsam s neutrálním pH a s výtažky z rostlin, které blahodárně působí na pokožku. Zároveň však dokážou umýt a odmastit i velmi špinavé nádobí. K dispozici je oblíbená varianta s Aloe Vera, která zanechává pokožku rukou jemnou na dotek. Novinkou je Pur Balsam Calendula inspirovaná uspokojující a bohatou vůní léčivého měsíčku lékařského. Pokud si potrpíte i na péči o nehty, sáhněte po variantě Pur Balsam Hands and Nails s kalciem. Vaše nádobí bude vždy perfektně čisté a dokonale zbavené mastnoty a zároveň bude postaráno i o vaše ruce a nehty.

Pur Balsam Eco Sensitive: čisté nádobí a péče o pokožku i o přírodu

Novinkou je i Pur Balsam Eco Sensitive, ve kterém se spojují rovnou tři benefity – účinná péče o čisté nádobí a jemnou a citlivou pokožku rukou, a to vše s ohledem na přírodu. Jeho složení je bez barviv, s jemnou hypoalergenní vůní sladkých mandlí a bílých květů a s pH neutrálním k vaší pokožce. Prodává se ve stoprocentně recyklovatelném obale. Produkt je označen certifikátem EU Ecolabel, který uděluje Evropská unie a je uznáním, že splňuje vysoké environmentální normy během celého životního cyklu produktu.

Dopřejte si vláčnou, příjemnou pokožku na dotek a perfektně čisté a zářivé nádobí v jednom!


publikováno: 14. 12. 2022, v rubrice Domácnost
Štítky: hygiena, nádobí

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+