Oblečení může hýčkat vaši kůži | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Oblečení může hýčkat vaši kůži

2. 10. 2023

Základem péče o vaši pokožku je zdravý životní styl. Úplným základem je pestrá strava a dodržování pitného režimu. Dodávat kůži vláhu je potřeba zvenčí i zevnitř. Ke vnější péči můžete využít hydratační nebo zvlhčující krémy. Dalším důležitým prvkem je také volba oblečení, které může pokožku zbytečně dráždit, myslete proto na vaše oblíbené kousky.

Nechte se hýčkat

Pokožka může být během podzimu vystavena hned několika faktorům, které ji mohou vysušit nebo poškodit. Jedním z faktorů může být kvalita látek vašeho oděvu. Během praní se prádlo může různě pomačkat a nemusí být příjemné na dotyk. Nenechávejte tak nic náhodě a dopřejte kvalitní péči také vašemu oblečení a nechte se unášet příjemnou vůní, díky nové aviváži Silan Derma & Care.

S novou aviváží Silan bude vaše prádlo hebké a nebude tak dráždit vaši pokožku. Její dermatologicky testované složení je vhodné pro citlivou pokožku, alergiky i miminka. Silan Derma & Care navíc neobsahuje silikony ani barviva a je tak šetrný nejen k pokožce, ale také k vašim tkaninám, které jsou po vyprání příjemné na dotek a rychleji schnou. Přidejte nový Silan do vaší pračky a těšte se z dlouhodobé příjemné vůně a užívejte si neodolatelnou hebkost vašeho prádla.


publikováno: 2. 10. 2023, v rubrice Domácnost
Štítky: praní

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+