Oblíbená letní místa ve vůni vaší toalety | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Oblíbená letní místa ve vůni vaší toalety

21. 8. 2020

Vaše toaleta si zaslouží dokonalou čistotu a svěžest. Spotřebiteli nejpreferovanější značka na trhu Bref přináší i toto léto svou již tradiční limitovanou edici oblíbených WC kuliček. Místu, kam i králové chodí sami, tak můžete dopřát během aktuálních horkých dní novou, originální a limitovanou vůni, jakož i dokonalou péči čtyř exkluzivních variant.

Voňavá čistota

Vyzkoušejte v létě hravou a voňavou limitovanou edici kuliček značky Bref, která obsahuje veselé motivy oblíbených letních míst. Limitovaná edice tak přináší dvě prémiové novinky (Bref Relax Time, a Bref Pool Time) a dvě klasické novinky (Bref Beach Time, a Bref Garden Time).

Všechny čtyři varianty se postarají o extra svěžest vaší toalety, jakož i zajistí její dokonalou čistotu díky jedinečnému složení. To preventivně chrání toaletu před nežádoucím znečištěním a zabezpečuje, po každém spláchnutí, její udržování v hygienické čistotě. Prémiově limitované varianty Bref navíc mají i funkci tzv. zbarvení vody v toaletě, která je zároveň indikátorem její čistoty.


publikováno: 21. 8. 2020, v rubrice Domácnost
Štítky: hygiena

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+