Odolné skvrny vyperete i ve vlažné vodě | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Odolné skvrny vyperete i ve vlažné vodě

29. 7. 2013

„Je téměř alarmující, že přibližně 90 % spotřebované energie při praní je využito právě k ohřevu vody. Zároveň toto množství může činit až 19 % celkové spotřeby energie v domácnosti,“ vysvětluje Jana Očadlíková, manažerka marketingu divize Prací a čisticí prostředky Henkel ČR a dodává: „Teď už není nutné používat vysoké teploty, protože nový Persil Expert 20 °C je tak silný, že vypere odolné skvrny již od 20 °C.“ Praní při nízkých teplotách vám ušetří nejen čas a peníze, ale pomůže vám zachovat kvalitu oblečení a navíc tím šetříte životní prostředí.

Enzymy si poradí se špínou

Nový Persil Expert 20 °C obsahuje 6 druhů enzymů a speciální mikrokapsle s tekutým odstraňovačem skvrn, které dokážou účinně odstranit i odolné skvrny a to již od 20 °C. Síla Persilu začíná působit již v momentu, kdy se pračka začne plnit studenou vodou a kdy se s ní prací prostředek smíchá. Oblečení tak bude dokonale čisté a beze skvrn. Nový Persil Expert 20 °C si dokáže poradit i s tím odolnějším znečištěním při velmi nízkých teplotách, ať už se jedná o zažranou špínu od bláta nebo o mastné skvrny od jídla. Nemusíte tak zvyšovat teplotu a riskovat poškození vašeho oblíbeného prádla, abyste se obtížných skvrn zbavili.

  • Nový Persil Expert 20 °C se na pultech obchodů objevil v červnu 2013, přičemž k dispozici je jak ve variantě pracího prášku, tak gelu na bílé a stálobarevné oblečení a barevné oblečení.

publikováno: 29. 7. 2013, v rubrice Domácnost
Štítky: hygiena, praní

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+