Perličky provoní vaše prádlo | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Perličky provoní vaše prádlo

2. 5. 2019

S novinkou Silan Perfume Pearls Clean Fresh se můžete radovat z intenzivní a dlouhotrvající vůně vašeho prádla, která vydrží až po dobu 20 týdnů. Tato novinka navíc jako první kombinuje neodolatelnou vůni s technologií Malodor-Control, která pachy účinně neutralizuje. Vložte parfémované perličky jednoduše do bubnu pračky společně s vaším oblečením a užívejte si nekonečný pocit vůně a svěžesti.

Nepříjemné pachy hluboko v tkaninách účinně neutralizuje

Tradiční technologie vůní v avivážích nepříjemné pachy spíše překrývají. Silan Perfume Pearls Clean Fresh nyní přichází s revolučním spojením Fragrance Boosters a technologie Malodor-Control, která nepříjemné pachy hluboko v tkaninách účinně neutralizuje. Zároveň díky vysoké koncentraci parfému zahalí vaše oblečení do neodolatelně svěží vůně právě vypraného prádla, která se uvolní s každým vaším pohybem.

Stejně jako celá řada parfémů na prádlo Silan Perfume Pearls, i tato novinka je vhodná pro všechny typy praní, teploty, barvy a tkanin. Zároveň se skvěle hodí k ošetření textilií s vysokým podílem umělých vláken a sportovních oděvů. Nasypte perličky do prázdného bubnu pračky, přidejte prádlo a vyperte jako obvykle. Získáte silnější a dlouhotrvající vůni, ošetříte všechny druhy prádla včetně funkčních textilií a prádlo můžete následně sušit v sušičce.

  • Novinka Silan Perfume Pearls Clean Fresh je k dispozici v prodeji v elegantních lahvích ve velikosti 170g za 129 Kč a 260g za 189 Kč.

publikováno: 2. 5. 2019, v rubrice Domácnost
Štítky: praní

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+