Pohádkové pečení s nejmenšími | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Pohádkové pečení s nejmenšími

11. 12. 2019

Všichni rodiče již dávno ví, že jejich nejmenší jednoduše milují tvořit vlastníma rukama. Nezáleží na tom, zda jde o vybarvování, kreslení či modelování, tvoření v dětech rozvíjí kreativní myšlení. Mezi oblíbené činnosti, které dětskou tvořivost rozvíjí, patří také pečení. Příprava těsta, válení a vykrajování, to všechno naše děti milují.

Motivy z pohádky Ledové království

Horkým tipem pro tento druh činnosti je pečící vybavení s motivem oblíbených dětských postaviček z pohádky Ledové království. Tyto produkty vznikly ve spolupráci s americkým výrobcem Nordic Ware. Pořiďte malým pomocníkům toto kouzelné Frozen vybavení!

Zlatá forma na pečení 4 postavičky Nordic Ware Frozen II

Chystáte pro své ratolesti a jejich kamarády party v ledovém stylu? V tom případě na ní nesmí chybět stylový moučník, kterým všechny Olafy a Elsy pohostíte! Forma na 3D bábovičky, kterou tvoří hlavní postavy z filmu Ledové království II, je pro tuto příležitost jako stvořená. Výsledné bábovičky ve tvaru oblíbených postav pak stačí jen posypat cukrem a můžete servírovat! Formu z kolekce Frozen ll koupíte na

Forma na mini bábovky 6ks Nordic Ware Frozen II

Vykouzlete si doma s dětmi vlastní Ledové království! Díky formě na mini bábovky ve tvaru vloček to půjde jedna radost. Kromě pečení ji můžete zkusit naplnit i zmrzlinou. Zkrátka fantazii se meze nekladou. Pochutnejte si jako sněhulák Olaf! Bledě modrou formu z kolekce Frozen II.

Razítka na sušenky 3ks Nordic Ware Frozen II

Ať už s dětmi pečete pouze o Vánocích nebo po celý rok, razítka na sušenky se vám budou hodit pokaždé. Práce s nimi půjde rychle od ruky, a to díky dokonalému tvaru a praktickému držátku, který skvěle padne do dětské ruky. Tvar sněhové vločky je na každém ze tří razítek jiný. Pokud sušenky navíc ozdobíte, můžete doma uspořádat soutěž o tu nejkrásnější.

Můžete koupit na www.pottenpan­nen.cz


publikováno: 11. 12. 2019, v rubrice Domácnost
Štítky: dítě, pečení, Vánoce

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+