Ponořte se do vůně léta ve Středozemí | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Ponořte se do vůně léta ve Středozemí

12. 2. 2014

Představte si, že kdykoliv během roku si můžete navodit pocit pohodových letních dnů. A to s novým pracím prostředkem Rex 3×Action Mediterranean Freshness společnosti Henkel ČR. Navíc tato novinka zásluhou vysoce účinného složení odstraňuje při praní odolné skvrny, uchovává zářivou bělost i jasné barvy a působí na moderních vláknech jako ochranný štít.

Kouzlo květin

Dlouhotrvající svěžest středozemního mořského vánku a delikátní aroma květů bugénvilei zkombinované v novince Rex 3×Action Mediterranean Freshness vnesou i do zimních měsíců a sychravých jarních dnů zpět sluneční paprsky. Každý ručník, povlečení, tričko nebo košile, zkrátka každý jednotlivý kousek prádla vypraný v této novince, se zahalí vůní léta a vytvoří letní dovolenkovou náladu, která celé vaší rodině dodá pocit radosti, uvolnění a vtiskne všem úsměvy na tvář.

Trojí účinnost

Rex 3×Action Mediterranean Freshness odstraňuje odolné skvrny, barevnému prádlu uchovává jasné barvy a bílému zase dodá zářivou bělost. Navíc na moderních vláknech vytváří ochrannou vrstvu, která funguje jako štít proti vzniku skvrn. Mastnota, kosmetika nebo omáčka na špagety tak nemají šanci proniknout do hloubky vláken a vše jde tedy snáze vyprat.

  • K dispozici od února 2014 ve formě gelu na bílé a stálobarevné prádlo a pracího prášku na barevné prádlo v několika velikostech balení.

publikováno: 12. 2. 2014, v rubrice Domácnost
Štítky: drogerie, hygiena, praní

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+