Pratelný papír sluší třeba jarním květinám | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Pratelný papír sluší třeba jarním květinám

3. 2. 2016

Na český trh právě vstupuje italská značka Uashmama, jejíž doplňky do domácnosti umí pobavit i okouzlit. Nejenže hrají všemi barvami, ale hlavní odlišností je materiál. Jsou totiž vyráběné z pratelného papíru. Ten je velmi odolný a poddajný a současně ekologický a na pohled vypadá jako kůže. Uvidíte, že jarní bylinky budou v papírových sáčcích vypadat nádherně.

Více o pratelném papíru

Výrobky Uashmama (vyslovujte jako anglické „washmama“) jsou ručně šité v rodinné manufaktuře v Toskánsku z inovativního materiálu – pevného a omyvatelného papíru. Ten na pohled vypadá jako kůže a na dotek působí jako textil. Je měkký a poddajný a navíc se dá složit do šuplíku pro snazší uskladnění. Papír se skládá z 98 % celulózy a 2–3 % latexu. Produkty jsou šetrné k přírodě, protože celulóza pochází výhradně z přírodního odpadového dřeva, nikoli z odlesňování. Na impregnaci se používá vosk.

  • Ručně vyráběné sáčky Uashmama z pevného a omyvatelného papíru pořídíte v pražských obchodech NILAstore a Czech Labels & Friends nebo online na www.uashmama.sk. Poštovné do ČR je jen 90 Kč a při větší objednávce zdarma.

publikováno: 3. 2. 2016, v rubrice Domácnost
Štítky: ekologické, květiny, pokoj

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+