S chytrou kartou snadno najdete ztracenout peněženku i doklady | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

S chytrou kartou snadno najdete ztracenout peněženku i doklady

9. 2. 2024

Taky patříte mezi ty méně šťastné z nás, kteří neustále hledají doklady, nebo dokonce celou peněženku, a to většinou v tu nejméně vhodnou chvíli? S chytrou kartou od společnosti KeySmart je tento problém jednou pro vždy vyřešen.

Elegantní SmartCard vypadá jako běžná platební karta, která se díky své šířce pouhé 2 mm vejde do každé peněženky, nebo pouzdra na doklady. Díky kompatibilitě se zařízeními Apple si jí můžete jednoduše jedním kliknutím přidat do aplikace Najít, kde jí budete mít neustále pod dohledem a v případě ztráty uvidíte její aktuální polohu.

Pokud se karta nachází blízko vás, můžete ji navíc díky integrovanému reproduktoru “prozvonit” a snadno ji tak najdete podle zvuku. Další šikovnou funkcí je takzvaný režim zapomenutí, kdy vás karta upozorní na to, že jste se od ní vzdálili, například když si peněženku při odchodu necháte doma.

V případě, že ji však doopravdy ztratíte, režim Lost Mode zobrazí zprávu a kontaktní informace každému, kdo kartu najde. Karta má kromě reproduktoru a světelných diod také slot na šňůrku, takže si jí můžete přidělat třeba k průkazu totožnosti pro vstup do kanceláře. Baterie karty KeySmart vydrží na jedno nabití až 5 měsíců a k nabíjení můžete použít jakoukoliv bezdrátovou nabíječku. Nemusíte se bát vzít si ji ani na pláž, nebo na vodácký výlet, protože díky stupni krytí IPX7 přežije polití i ponoření.

  • Chytrou kartu KeySmart zakoupíte ve všech prodejnách iSTYLE a na webu iStyle

publikováno: 9. 2. 2024, v rubrice Domácnost
Štítky: byt, dům

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+