Skvělé podmínky pro orchidej v Mimoze | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Skvělé podmínky pro orchidej v Mimoze

3. 11. 2009

Chcete si zkrášlit interiér, dát mu exotický nádech a zároveň dopřát svým květinám maximální péči? Společnost Plastia přichází s tipem, jak rozzářit vnitřní prostory „královnami“ mezi pokojovými rostlinami – orchidejemi. Pro tuto rostlinu navrhla a vyrobila vhodnou elegantní samozavlažovací nádobou Mimosa.

Pohodlné pěstování

„Květináče Mimosa vhodné pro pěstování Orchidejí a k nim přidané ozdobné tyčky jsme se rozhodli vyrábět na základě poptávky našich zákazníků a nedostatku vhodných pěstebních nádob pro tyto ušlechtilé rostliny,“ říká jednatelka společnosti Plastia Lenka Novotná. „Jako doplněk ke květináči jsme nově přidali dekorativní podpěru stonku, kterou vyrábíme ve třech druzích a ve třech barvách. U podpěry typu srdce a květina je možné zasunout přáníčko a darovat tak květinu jako dárek“, dodává Lenka Novotná.

Velký výběr barev

Květináč Mimosa vhodný k pěstování Orchidejí se vyrábí v osmi barvách, květů orchidejí a transparentních barvách. Vybrat si můžete fialovou, růžovou, žlutou, vínovou, bílou, průhlednou, kouřovou nebo růžový kov. Květináč se skládá ze dvou částí, dekorativního obalu a samozavlažovacího systému, díky čemuž je možné všechny tyto barvy dle libosti či nálady měnit, aniž byste museli složitě květinu přesazovat. Vnější nádobu květináče tak můžete snadno vyčistit. Doporučená cena je 369 Kč.

Orchideje mají rády stálou mírnou vlhkost substrátu, která je zajištěna odpařováním vody z rezervoáru. O aktuálním množství vody máte vždy přehled díky přiloženému hladinoměru. O vaše květiny tak bude postaráno i v době dovolených.


publikováno: 3. 11. 2009, v rubrice Domácnost
Štítky: pokoj

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+