Slastný spánek s novým vodním polštáře | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Slastný spánek s novým vodním polštáře

6. 3. 2012

Ztuhlý krk, bodavá bolest, nemožnost pootočit hlavou. Stačí jedna noc ve špatné poloze a ráno vás čeká utrpení. Patentovaný a klinicky vyzkoušený vodní polštář Comfort Aqua řeší tyto problémy unikátním způsobem, protože hlavu a krk příjemně nadnáší v jakékoli poloze, do které se pootočíte.

Vždy ležíte správně

Zdravotní polštář Comfort Aqua pomáhá odstraňovat problémy s nespavostí. Během noci zajišťuje, abyste měli krk i hlavu podloženou stále stejně. Díky němu se hlava v průběhu spánku nedostane do nepřirozené polohy a vy nemusíte ráno přemýšlet, jak přežít celý den se strnulými šíjovými svaly.

Naplníte ho vodou podle potřeby

Polštář vybavený vodním vakem reaguje ihned na jakoukoliv změnu polohy hlavy. Podobně fungují polštáře s paměťovou pěnou, ty však svůj tvar přizpůsobují výrazně pomaleji. „Vak, naplněný vodou, je uvnitř běžného polštáře z polyesterového rouna. Obavy z protržení vaku mít nemusíte, vše je dostatečně chráněno,“ říká Ivana Šachová, majitelka značky SCANquilt, která novinku v těchto dnech představuje. Podle jejích slov je polštář plněný vodou těžký, ale výhody, které přináší, si každý musí vyzkoušet sám a následně je pokaždé ocení. „Záleží, jak objemný či měkký polštář chcete mít, podle toho ho naplníte odpovídajícím množstvím vody. Pokud by se vám zdálo, že voda trochu šplouchá, zapomněli jste z vaku vytlačit přebytečný vzduch. Ale někdo si možná chce nechat zdát o šumění moře,“ s úsměvem a na základě vlastní zkušenosti dodává Ivana Šachová.

Dovolená ŘeckoZalyžujte si skvěle v Itálii!

Pro zdravý spánek

Comfort Aqua dlouhodobě snižuje bolesti krku a krční páteře a prokazatelně zlepšuje kvalitu spánku. Uvolňuje svaly a ulevuje často nadměrně nebo nesprávně zatěžované páteři. V klinických testech, zkoumajících vliv na rychlost usínání a počet probuzení, vykázal nejlepší výsledky.

  • Prodejní cena: 2250 Kč

publikováno: 6. 3. 2012, v rubrice Domácnost
Štítky: bolest, ložnice, neplodnost, pokoj, postel, prevence, relaxace

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+