Směsi esenciálních olejů pro čistou mysl, spánek i imunitu | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Směsi esenciálních olejů pro čistou mysl, spánek i imunitu

8. 3. 2023

Plzeňská značka CANNOR přichází s první letošní novinkou a uvádí na trh aromaterapeutickou řadu čistě přírodních směsí esenciálních olejů. Nová řada navazuje na stejnojmenné bylinné čaje tak, aby podpořila účinky jednotlivých bylin ještě působením vůně.

Směsi esenciálních olejů CANNOR jsou 100% přírodní, vhodné celoročně do difuzérů, aromalampy či jako podpůrný prostředek pro koncentraci, lepší spánek a imunitu.

CANNOR Esenciální olej Čistá Mysl

Důležitý úkol, zkouška nebo zásadní rozhodnutí? Osvěžující směs esenciálních olejů pomůže se plně soustředit na cíl. Povzbuzující vůně z čistě přírodních silic inspiruje, osvěžuje mysl, zároveň tiší silné emoce, napomáhá koncentraci a jasnému myšlení. Vonná kompozice, která provoní kancelář, obývák či studovnu, dodá sílu a tah na branku.

CANNOR Esenciální olej Sen

Uklidňující směs čistě přírodních silic svou jemnou vůní napomůže snadnější relaxaci a ukolébá k posilňujícímu spánku. I během něj bude působit celá řada esenciálních olejů, které zmírňují nervové napětí a po probuzení dodávají pocit svěžesti! Směs esenciálních olejů Sen je určena jako součást spánkové hygieny pro lidi trpící nespavostí, pro lidi hyperaktivní či vyčerpané. Zklidňuje a uvolňuje, napomáhá snadnému usínání.

CANNOR Esenciální olej Imunita

Vzpruha na duchu, která působí i po těle. Svěží vůně směsi Imunita provoní interiér a díky silnému protivirovému a antibakteriálnímu působení čistí vzduch každého pokoje. Voňavá kompozice čistě přírodních silic je vhodná do každé rodiny při nachlazení, zároveň zmírňuje nervové napětí, konejší, povznáší na emocionální úrovni a zbystřuje vnímání a smysly.

www.cannor.cz


publikováno: 8. 3. 2023, v rubrice Domácnost
Štítky: aromaterapie, meditace, psychika, spánek, vůně

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+