Sportovní pouzdro na mobil zpříjemní cvičení | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Sportovní pouzdro na mobil zpříjemní cvičení

24. 1. 2018

Posilovny se plní novými cvičenci, parky jsou i v zimě plné nadšených běžců a občas se objeví i vášniví cyklisté. Přichází čas na plnění novoročních předsevzetí. Ke každému cvičení však patří i odpovídající vybavení, a to nejen to sportovní. Mobilní telefon je dnes součástí každé aktivity. Díky kvalitnímu příslušenství ho můžete mít neustále při sobě.

Telefon neustále při sobě

Zaznamenávání sportovního výkonu, poslouchání muziky nebo snaha zachytit každý úspěch hezkou fotografií. Pro to všechno je nutné mít telefon neustále při sobě. „Výrobci příslušenství jdou naproti touze lidí mít chytré zařízení neustále při sobě. Běhání nebo návštěva fitness centra se neobejde bez pouzdra na mobil a kvalitních sluchátek,“ vysvětluje Goran Setler, zástupce značky YENKEE, výrobce IT příslušenství.

Mobilní telefon stále na svém místě

Kam dát mobil při běhání? Mít ho neprakticky v ruce, nebo využít některou z vychytávek? Výrobci dnes přicházejí s několika možnostmi. Tu nejběžnější představuje sportovní pouzdro umístěné na paži. Telefon s ním drží jako přibitý. Navíc je blízko k očím a běžec tak může neustále kontrolovat svoji trasu nebo tempo a zároveň si vybírat skladby k poslechu.

„Sportovní pouzdro od YENKEE myslí především na ochranu telefonu. Kvalitní materiály zabraňují vniku potu a dalším vnějším vlivům. Díky tomu se dá mobil jednoduše ovládat, aniž bychom ho museli vyndávat ven. Pouzdro je navíc díky své univerzální velikosti vhodné pro všechny typy přístrojů,“ doplňuje Goran Setler.

Komu schází slavná éra ledvinek, pro toho si YENKEE přichystalo moderní outdoorovou běžeckou ledvinku, která je vyrobena z prémiových materiálu zaručujících dlouhou životnost. Čím dal více lidí poslouchá hudbu při sportu. Často ale bojují s tím, kam telefon dát. Nabízíme proto šikovnou ledvinku, která se dá schovat pod triko, a odpadá tak nutnost neustálého kontrolování, jestli je telefon opravdu tam, kde má být.

Pryč s překážejícími kabely

Pro každého, kdo při běhání nebo cvičení nesnese motající se kabely, jsou ideálním řešením bezdrátová sluchátka. V YENKEE se rozhodli následovat nejnovější trendy a nabízet bluetooth sluchátka nabitá moderními technologiemi. Ty zároveň nabízí perfektní zvuk. K telefonu je lze připojit pomocí moderního Bluetooth 4.0 + EDR a podporují i funkci handsfree. Na trhu jsou na výběr tři designové varianty, které skvěle doplní každý fitness outfit. Zároveň padnou na každý tvar hlavy.

Česká značka Yenkee působí na trhu od roku 2012. Zabývá se výrobou kvalitního příslušenství pro fotoaparáty, tablety, počítače a mobilní telefony. Yenkee sází především na stylovost, rafinovanost a dostupnost. Značka patří pod společnost FAST ČR.


publikováno: 24. 1. 2018, v rubrice Domácnost
Štítky: cvičení, mobil

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+