Správné zubní kartáčky | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Správné zubní kartáčky

1. 6. 2020

Společnost Herbadent představuje vůbec poprvé za svou více než stoletou historii vlastní řadu zubních kartáčků. V oblasti dentální hygieny se doposud soustředila hlavně na přírodní produkty obsahující extrakt ze sedmi bylin, který je obsažen v zubních pastách, ústních vodách nebo v legendárním roztoku na dásně. Rovněž nové kartáčky jsou vyrobeny v souladu s přírodou. Skládají se z ekoplastu, zbytků rostlin a rýže.

Několik druhů kartáčků

Kartáčky, které byly vyvinuty ve spolupráci s českými stomatology a dentálními hygienistkami, se vyznačují šestihranným průřezem držátka zajišťujícím optimální uchopení, kompaktní hlavou osázenou jemnými štětinami a přiměřenou pružností pro lepší kontrolu přítlaku při čištění.

„Portfolio kartáčků nabízí široké rozvrstvení v závislosti na preferenci. Original ECO kartáček je jako jediný k dispozici s pěti typy tvrdosti vláken. Herbadent Professional se vyznačuje speciálně tvarovanými vlákny umožňujícími proniknutí svazku hlouběji do mezizubního prostoru a těžce přístupných míst u pacientů, kteří z jakéhokoliv důvodu nepoužívají mezizubní kartáčky. Herbadent Midi se zkráceným držátkem zase sedne do menší ruky a umožní jednoduché vyčištění každé části zubu, stejně jako Herbadent Junior, jenž je přímo určen pro péči o dětské zuby,“ popisuje přednosti jednotlivých typů kartáčků marketingový ředitel společnosti Martin Hošek.

Cena kartáčků se pohybuje od 59 do 79 Kč.

koupíte na: www.herbadent­.cz/zubni-kartacky/


publikováno: 1. 6. 2020, v rubrice Domácnost
Štítky: hygiena, zuby

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+