Tučňáci z Madagaskaru a Hello Kitty jako nové překvapení | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Tučňáci z Madagaskaru a Hello Kitty jako nové překvapení

23. 1. 2015

V novém roce opět rozšiřuje Kinder Surprise sběratelskou kolekci figurek, tentokrát rovnou o dvě speciální série naráz. Devět sběratelských figurek k filmu Tučňáci z Madagaskaru a osm figurek nejslavnější kočky na světě Hello Kitty. Nové postavičky jsou v čokoládových vajíčkách k nalezení do konce dubna 2015.

Tučňáci jako filmoví hrdinové

Speciální sérii Tučňáci z Madagaskaru tvoří devět figurek ze stejnojmenného animovaného filmu z produkce studia DreamWorks, který do českých kin přišel v listopadu loňského roku. Původně byli tučňáci vedlejšími postavami ve filmech Madagaskar, Madagaskar 2: Útěk do Afriky a Madagaskar 3. Díky velké oblibě si však vysloužili vlastní seriál a posléze i celovečerní film.

  • Kromě čtveřice hlavních hrdinů, kterou tvoří tučňáci Skipper, Kowalski, Vojín a Rico, budou v čokoládových vajíčkách k nalezení také další postavičky z filmu: vlk Tajný agent, lední medvěd Kaprál, sova Eva, tuleň Kraťas a v neposlední řadě také hlavní protivník tučňáků-agentů a největší padouch celého filmu, dr. Octavius Brine.

Hello Kitty jako celosvětový fenomén

Postavičku Hello Kitty vytvořila v roce 1974 japonská designérka Juko Šimizu pro společnost Sanrio. Světoznámá kočka tak v loňském roce oslavila, stejně jako vajíčko Kinder Surprise, již 40. narozeniny. Prvním výrobkem, na kterém se objevila bílá kočičí hlavička s červenou mašlí, byla malá dětská plastová peněženka. Od té doby se Hello Kitty stala celosvětovým fenoménem. Je známá ve více než 200 zemích, má svůj vlastní televizní pořad a její vyobrazení najdeme na více než 50 000 různých výrobků – od psacích potřeb a oblečení přes elektroniku až po tři letadla jedné z tchajwanských aerolinek.

  • Sběratelskou sérii Kinder Surprise tvoří osm různých figurek Hello Kitty a osm speciálních pozadí s různými scenériemi. Ve vajíčku tak bude možné nalézt Hello Kitty v ložnici, v koupelně, na party, v malířském ateliéru, v bazénu, na zahradě, na horách nebo ve strašidelném hradě.

Hračky jsou bezpečné

Kinder Surprise je mezi dětmi i dospělými populární nejen kvůli lahodné dvojbarevné čokoládě, ale především kvůli překvapení, které naleznou uvnitř. Hračky ukryté v čokoládových vajíčkách Kinder Surprise jsou opatřeny logem „Bezpečné hračky“, které vydává Institut pro testování a certifikaci ve Zlíně. Logo na výrobku spotřebitelům zaručuje, že hračka je bezpečná a zdravotně nezávadná. Společnost Ferrero Česká byla v roce 2004 první firmou, která v České republice logo „Bezpečné hračky“ získala a začala používat.


publikováno: 23. 1. 2015, v rubrice Domácnost
Štítky: čokoláda, dítě, hraní, zábava

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+