Věčný boj s alergiemi? Možná změňte vysavač | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Věčný boj s alergiemi? Možná změňte vysavač

20. 2. 2015

Alergie a ekzémy, to jsou problémy, se kterými v dnešní době bojuje stále víc lidí. Stres, špatná životospráva, nečistoty v prostředí… to všechno hraje velkou roli. Mnoho alergenů se ale skrývá v našich domovech. Jak mít jistotu, že jsme uklidili opravdu efektivně? Někdy stačí jen vyměnit vysavač.

Odstraní alergeny a dráždivé látky

Prach, roztoči, viry, bakterie, plísně… To všechno ohrožuje naše zdraví a může způsobovat mnoho vleklých problémů. Vhodným pomocníkem v eliminaci těchto potíží může být vysavač Atocare. Jedná se o unikátní přístroj sestavený k odstranění veškerých alergenů a dráždivých látek, které způsobují alergie, astma a ekzémy.

Zbavte se příčin, nikoli příznaků

Používáním tohoto zdravotního vysavače dochází k výraznému zlepšení zdravotního stavu alergiků. S Atocare neléčíte příznaky, ale předcházíte propuknutí samotné alergie, jelikož díky jeho používání spolehlivě zničíte veškeré alergeny v domácnosti. Tento vysavač je díky tomu vhodný pro veškeré alergiky s výjimkou alergiků na pyl.

UV-C záření ničí roztoče, plísně, viry i bakterie

Výhodou Atocare je vybavení silnou UV-C lampou. V mnoha oborech, jako inženýrství nebo medicína, se UV-C světlo používá k dezinfekci nástrojů a dalších pomůcek. UV-C záření je nejtvrdší UV záření a je zhoubné pro miniaturní živé organismy jako jsou roztoči, plísně, viry, bakterie a další. Právě tyto alergeny jsou zodpovědné za alergické reakce.

www.atocare.cz


publikováno: 20. 2. 2015, v rubrice Domácnost
Štítky: alergie, hygiena, nemoci, pokoj, prevence, úklid

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+