Velký pomocník při vaření | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Velký pomocník při vaření

27. 5. 2022

Vaši bezstarostnou budoucnost v kuchyni představuje značka Tefal, která přichází na trh s revoluční novinkou – multifunkčním kuchyňským robotem Click & cook! Poradí, pomůže, a k tomu samostatně uvaří. Jediné, co za vás nezařídí, je nákup. Ten si budete muset obstarat sami. Zaručujeme vám ale, že už nebudete chtít odejít z kuchyně. Tento pomocník se stane nedílnou součástí vaší domácnosti a zamilují si ho úplně všichni. Stejně jako šéfkuchař Ondřej Slanina, který ho předvedl v plné parádě novinářům.

Inspirující všestranné funkce a dokonalé výsledky

Multifunkční varný kuchyňský robot Click & cook (FE506130) značky TEFAL. Stačí jen pár kliknutí a Click & Cook vám uvaří lahodné a výjimečné variace pokrmů z pohodlí vašeho domova. Tento průlomový kuchyňský robot na vaření poskytuje okamžitý přístup k 600 receptům. Vykouzlíte s ním snadné a oblíbené menu pro každou příležitost, a to včetně sladkých a slaných jídel.

Žádný problém pro vás nebudou ani pečené a jiné dezerty nebo pokrmy světové či vegetariánské kuchyně. Click & cook nabízí ve své integrované kuchařce i zdravé recepty, které určitě osloví nejednoho strávníka. Díky pokynům krok za krokem a dotykové obrazovce bude vaření receptů hračka i pro méně zkušené kuchaře.

Výjimečně všestranný přístroj disponuje 32 funkcemi jako je vaření, mixování, mísení, hnětení, šlehání, sekání, mletí ořechů, vaření v páře a mnoha dalšími. Dále nabízí 10 automatických programů – vaření při nízké teplotě, rizoto, intenzivní pára, dort, chleba, pečené dezerty, omáčka, polévka, automatické čištění. Disponuje 7 všestrannými doplňky jako je víčko, špachtle, šlehací nástavec, vnitřní parní koš, vnější parní koš, sekáček a mixovací nástavec.

Naprosto úžasným detailem je vysoce přesná integrovaná kuchyňská váha, pro obzvláště dokonalé vážení s přesností na 1 gram (od 1 g do 5 kg). Objem 3,6 l připraví porce pro každou příležitost, nejen při setkání v rodinném kruhu, ale i při návštěvě většího počtu přátel. Automatický program čištění umožňuje snadnou a rychlou údržbu i mezi jednotlivými kroky vaření.

www.tefal.cz

www.homenadcook.cz


publikováno: 27. 5. 2022, v rubrice Domácnost
Štítky: kuchyně, nové technologie, vaříme

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+