Vybavte se na nový školní rok i do zaměstnání | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Vybavte se na nový školní rok i do zaměstnání

31. 8. 2022

I dospělý může mít něco jako „nový školní rok“, protože datum 1. září je velmi často dnem, kdy začínáme v nové práci. Ať už v tento den vykročíte tam nebo tam, můžete si k tomu pořídit jeden (nebo i dva a tři) praktické kousky z up-cycling kolekce Biopekárny Zemanka. Uděláte si nejen radost, ale prospějete i přírodě a věcem dáte druhou šanci k životu.

Nesmrtelný pytel od mouky pokaždé jinak

Obálku s knoflíkem využijte hned na několik způsobů. Poslouží jako obal na cokoliv od bloku na malování, jakéhokoli sešitu až po skrýš na nejrůznější tajnosti, které sice do školy tak úplně nepatří, ale udělají školní den hezčí. Dospělým se obálka bude hodit na nejrůznější dokumenty nebo prezentace a je dostatečně velká i na to, aby pohltila počítač nebo tablet. A v případě nouze skryje i nějakou tu čokoládu nebo sušenku, která obalí nervy při dlouhé schůzce. Obálka vznikla ze spolupráce Biopekárny Zemanka a studiu NAVZDORY a je vyrobena ručně, takže každý kousek je originál. Zapíná se na knoflík, je ozdobně prošitá.

Taška bude skvělým pomocníkem pro přenášení čehokoliv odkudkoli

Pro ženy je důležité, že béžová se snese skoro s každou barvou, muži ocení její praktičnost a objem. A na co by se hodila ve škole? No třeba na nejrůznější pomůcky pro školní kreativní projekty, úbor na tělocvik nebo na deku, až půjdete se třídou třeba kreslit do přírody. I tahle taška je vyrobena ručně ve spolupráci se studiem NAVZDORY a tak je každá zároveň originálním módním doplňkem.

Limitovaná edice s ekologickým a sociálním dopadem

Designový zápisník s motivy perníčků nebo preclíčků vzbudí pozornost na první pohled. Vejdou se do něj všechny poznámky, které bude opatrovat s náležitou hrdostí a vážností. Díky všité gumičce se sám v tašce nikdy neotevře a do jejího ucha, na zadní straně zápisníku, se navíc dá vsunout tužka, kterou tak budete mít pořád po ruce. Obal zápisníku je z nevyužitého textilu a vnitřní blok z recyklovatelného papíru lze vyměnit, až ho celý popíšete. Zápisník má rozměr 21 × 16 cm, má 120 listů, na přední vnitřní straně jeho obalu jsou 3 kapsičky na vizitky a na zadní straně kapsičky dvě. Obal ušily šikovné švadlenky v chráněné dílně FOREWEAR na Vysočině.

Více na www.biopekarnazemanka.cz


publikováno: 31. 8. 2022, v rubrice Domácnost
Štítky: bio, dárek, pečivo, školák, zaměstnání

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+