Vyhrajte boj s plísněmi | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Vyhrajte boj s plísněmi

18. 4. 2016
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Sprej Ceresit STOP PLÍSNI ALL IN ONE spolehlivě hubí houby, bakterie a plísně.

Výherci: Jiří Lorenc, Marie Palečková, Anna Svobodová

S jarem dáme všemu novou energii a pustíme vůni jara i do míst, která zůstávala dlouho uzavřená. Koupelny nebo kuchyně na chatách či chalupách, stejně jako přístěnky garáže či sklepy, když se dlouho nevětrají, drží se tam vlhkost a vzniká plíseň. Proto není divu, že často nevětraná místa páchnou zatuchlinou a mnohdy se v rozích pod umyvadlem, nebo za vanou či sprchovým koutem vytvoří plesnivé mapy. Jak na ně?

Nenechte ani jednu plíseň suchou!

Zneškodněte plísně pomocí přípravku Ceresit STOP PLÍSNI KOUPELNA nebo univerzálním Ceresit STOP PLÍSNI ALL IN ONE, které jednoduše nastříkáte na povrch, chvilku necháte působit a poté setřete. Bílá barva spáry nebo stěny se vrátí a pryč jsou všechny tmavé mapy způsobené plísněmi.

Sprej je velmi účinný, hodí se na stěny, obklady, dlažbu i spáry. Je ideální pro aplikaci v koupelně, kuchyni, ale i v pokojích v rozích za nábytkem apod. Sprej můžete aplikovat i v bazénech, kde často po zimě vznikají plesnivě začernalé spáry.

Nemůžete často větrat?

Toto je první krok, zbavíte se tak plísní, ovšem jestliže nemůžete nárazově intenzivně větrat a místnosti zůstávají během týdne zavřené, je vysoká pravděpodobnost, že se plísně vrátí. Ideální je v místnosti udržovat optimální vlhkost, což by ale znamenalo, že se např. na chatu vypravíte několikrát do týdne a pořádně vyvětráte. To většinou není možné, proto se nabízí řešení pomocí pohlcovače vlhkosti Ceresit STOP VLHKOSTI AERO 360°. Funguje na základě speciálních tablet, které nasávají vlhkost ze vzduchu a sráží ji v tekutinu, která se shromažďuje ve spodní nádobě přístroje. Kvalita a rychlost účinku je zaručena kombinací originálního systému Ceresit STOP VLHKOSTI AERO 360° a originální Ceresit tablety, které fungují jako celek. Díky jejich speciálnímu tvaru proudí vzduch okolo i vnitřkem tablety a maximálně tak využívá její plochu. Tato tableta vydrží 1–2 měsíce v závislosti na velikosti místnosti a koncentraci vzdušné vlhkosti. Navíc pohlcuje i pachy, takže se v jednom kroku zbavíte vlhkosti i nepříjemného zápachu. Ceresit nevyžaduje energii, nemusí vás tedy trápit, že chcete při odjezdu vypnout elektřinu.

  • Nyní je v prodeji výhodné balení Ceresit STOP VLHKOSTI AERO 360° s tabletou navíc, takže k pohlcovači získáte hned dvě Ceresit tablety!

www.stop-vlhkosti.cz

Soutěžní otázka

Sprej Ceresit STOP PLÍSNI ALL IN ONE spolehlivě hubí

a) plže, houby a plísně

b) plísně a hmyz

c) houby, bakterie a plísně

Tři výherci, kteří do 3. 5. 2016 správně odpovědí na soutěžní otázku, dostanou Ceresit sprej proti plísním a pohlcovač vlhkosti. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením Proti plísním.


publikováno: 18. 4. 2016, v rubrice Domácnost
Štítky: dům, hygiena, plíseň, úklid

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+