Vysavač nové generace | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Vysavač nové generace

7. 12. 2017

Vrcholí ve vaší domácnosti předvánoční úklid? Pokud chcete, aby vám šla práce opravdu od ruky, pořiďte si nového pomocníka. Electrolux nové generace vysavačů řady UltraOne je několikanásobným vítězem mnoha testů, skandinávská značka, prvotřídní kvalita 4A a navíc se pyšní jedinečným designem. Vysávání si s UltraOne budete doslova užívat.

Mercedes mezi vysavači

Již od prvního uvedení řady vysavačů UltraOne na trh bylo jasné, že se jedná o Mercedes mezi vysavači. Dokazuje to nejen celá řada nezávislých testů spotřebitelských organizací, ale také zisk ocenění „nejlepší vysavač testu“ na dvanácti evropských trzích nebo výhra prestižního ocenění Reddot Design Awards, či vítězství produktové designové ceny IF Awards.

Vysoká výkonnost, jednoduché ovládán

Nová generace vysavačů UltraOne nyní vyráží překonat svého předchůdce. Vývoj této řady doprovázela celá řada spotřebitelských výzkumů a mohl tak vzniknout vysavač vyhovující všem hlavním požadavkům. Těmi jsou podle průzkumů mezi spotřebiteli zejména vysoká výkonnost, jednoduché ovládání, schopnost překonávání překážek a také maximální snížení hluku spotřebiče.

V souladu s přáním zákazníků je nová řada tišší, aniž by utrpěl jeho výkon. Všechna tyto přání plní Electrolux jedinečným výkonem o síle příkonu 700W a výškou hluku pouhých 65dB(A).

Elektronické dálkové ovládání na rukojeti

Aby pro vás bylo ovládání vysavače co nejjednodušší, tato řada značky Electrolux vám nyní nabídne model EUO99TM s elektronickým dálkovým ovládáním na rukojeti s ergonomickým držadlem Aero Pro remote, dále také elektronickou regulaci s funkcí AUTO a digitální displej. Jako příjemný bonus je tento kousek doplněn hubicí na tvrdé podlahy Aero Pro Parketto Pro, protože tajemství prvotřídních čisticích schopností se neskrývá pouze v silném motoru, ale také v silném proudění vzduchu.

Domácí mazlíčci, alergie, šetrnost k přírodě

Ani další modely řady UltraOne nezůstávají jejich jedinečností a výkonností pozadu, naopak si nyní může z této řady vybrat opravdu široké spektrum zákazníků. Pokud jste například majitelem chlupatého miláčka a je pro vás kvalitní vysavač každodenní spásou, je zde pro vás nyní EUO9ANIMAL, který je přizpůsobený svým výkonem a Mini-turbo kartáčem přesně pro domácnosti se zvýšenou koncentrací zvířecích chlupů. Za zmínku určitě také stojí novinka mezi vysavači šetrná k přírodě – a to model EUO9GREEN vyrobený z 70% z recyklovaných plastů!

Prodloužení záruky až na 6 let

  • Akce s prodloužením záruky vysavače až na neuvěřitelných 6 let a bude vztahovat na kompletně celý přístroj. Podmínkou registrace této záruky je kromě vysavače řady UltraOne také zakoupení startovacího balíčku USK1. Ten zahrnuje 4 sáčky, 1 omyvatelný filtr, 1 motorový filtr a 1 vůni – tedy veškeré originální příslušenství. Akce bude platná do 31. 3. 2018.

www.electrolux.cz


publikováno: 7. 12. 2017, v rubrice Domácnost
Štítky: byt, pokoj, úklid

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+