Vyzkoušejte nové dětské bylinné zubní pasty | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Vyzkoušejte nové dětské bylinné zubní pasty

3. 7. 2023

Pro zdraví dětských zoubků je zásadní pravidelná péče, správná technika čištění a vhodný kartáček se zubní pastou. Aby bylo čištění dětem příjemné a vůči zubům co nejšetrnější, přináší HERBADENT nové bylinné zubní pasty KIDS & JUNIOR s novými příchutěmi, s čistě přírodním složením a s optimálním množstvím fluoridů pro silnější sklovinu.

Pro děti od tří let a jejich mléčné zoubky je tady nová bylinná zubní pasta HERBADENT Kids Jablko. Děti během čištění potěší příjemnou ovocnou chutí, zatímco její složení prospěje sklovině a dásním. Její vyvážené množství fluoridů totiž pomáhá posilovat sklovinu a chránit ji před kazy a lety prověřený bylinný extrakt HERBADENT ze sedmi léčivých rostlin hýčká citlivé dětské dásně.

Malým školákům ve věku od 7 let pomůže v péči o smíšený chrup, tedy mléčné i nově rostoucí druhé zoubky pasta HERBADENT Junior s příchutí Spearmint. Ionty fluoru umí proniknout do skloviny a zpevnit ji, takže je odolnější vůči vzniku zubnímu kazu. Samozřejmě nechybí ani síla přírody v podobě extraktu HERBADENT a jeho sedmi bylinek, které mají antimikrobiální účinky a pomůžou vašim ratolestem ke zdravým ústům.

Důležitým doplňkem pravidelné péče je také Bylinná ústní voda pro dokonalou ústní hygienu. Ústní voda JUNIOR obsahuje léty ověřený extrakt ze 7 léčivých bylin, pečuje o dětské dásně, zklidňuje možné podráždění a dezinfikuje celá ústa. Bylinná zubní pasta HERBADENT Junior určena pro děti od 7 let.

Kartáčky HERBADENT PRO MALÉ PRŮZKUMNÍKY splňují všechny přísné nároky odborníků na preventivní péči o dětské zoubky. A navíc jsou jejich madla vyrobená z ekologického materiálu ze zbytků rostlin. Mají ultrajemná, speciálně zkrácená vlákna, kterými pečlivě vyčistíte všechny plošky mléčných zoubků dětí bez podráždění jemných dětských dásní.

Vybírat můžete společně s dětmi z palety 5 barev a kartáček lze označit a pro více dětí rozlišit barevným knoflíkem z recyklovaného plastu.

„Nezapomeňte, čištění a dočišťování dětských zoubků až do věku 10 let je odpovědností dospělého, tedy vás, rodičů. Jen čistý zub se nezkazí,“ říká MUDr. Pavel Smažík, majitel značky Herbadent.

www.herbadent.cz


publikováno: 3. 7. 2023, v rubrice Domácnost
Štítky: dítě, hygiena, prevence, zuby

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+