Zatočte s alergeny ve vaší posteli! | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Zatočte s alergeny ve vaší posteli!

13. 3. 2012

Převalujete se v posteli, kýcháte a smrkáte? Zřejmě máte alergii. Pak oceníte novou řadu přikrývek a polštářů Medic Silver značky SCANquilt, která efektivně likviduje mikroorganizmy a je proto mimořádně vhodná pro alergiky, astmatiky nebo ty, kteří chtějí udržovat v ložnici vysoce hygienické prostředí.

Chrání před alergeny dvojím způsobem

Ochrana vzniká přítomností stříbra v povrchové tkanině i ve vlastních výplních přikrývek a polštářů. „U Medic Silver je povrchová tkanina protkaná jemnými stříbrnými vlákny. Tyto stříbrné proužky, viditelné pouhým okem, zabraňují bakteriím v jejich růstu a šíření a likvidují roztoče,“ vysvětluje Ivana Šachová, majitelka značky SCANquilt. „Vlastnosti stříbra využíváme i u dutého vlákna, kde ionty stříbra zvyšují antibakteriálnost celé výplně,“ upřesňuje.

Stříbro i uhlík

K výrobě Medic Silver značka SCANquilt používá kvalitní nebělenou bavlněnou tkaninu se stříbrnými vlákny. Antibakteriální účinky u ní přetrvávají i po mnohonásobném praní a jsou permanentní. Po zdravotní stránce tedy Medic Silver představuje naprostou špičku, která je na trhu k dispozici. Značka SCANquilt přitom myslí na alergiky dlouhodobě. Už v minulosti představila např. řadu Medic AS/AB s vetkanými uhlíkovými vlákny, která zbavují okolní prostředí elektrostatického náboje. Se svojí antibakteriální výplní splňuje také vysoké nároky lidí trpících alergiemi.

  • přikrývka stojí 4 550 Kč a polštář 1 990 Kč nebo 1 550 Kč

publikováno: 13. 3. 2012, v rubrice Domácnost
Štítky: alergie, bolest, bydlení, ložnice, nespavost, pokoj, prevence

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+