Zbavte se pohodlně roztočů, bakterií i zápachu | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Zbavte se pohodlně roztočů, bakterií i zápachu

5. 5. 2021

Existuje mnoho způsobů, jak si zajistit bezpečné a čisté prostředí pro život. Jedním z nejefektivnějších je dezinfekce prostoru ozonem, plynem, který v koncentrované podobě spolehlivě likviduje škodlivé bakterie, viry nebo zápachy. Postačí vám k tomu jediný přístroj – unikátní VirBuster.

Zapojíte do zásuvky a odejdete

Ne nadarmo se tomuto šikovnému pomocníkovi přezdívá „krotitel virů“. Během pár minut totiž dokáže zatočit nejen s nepříjemným zápachem v domácnosti, ale i s veškerými roztoči, bakteriemi a jinými nečistotami. Stačí ho zapojit do zásuvky, zapnout ho, opustit místnost a počkat, až se po uplynutí nastavené doby sám vypne. Na vyčištění menšího bytu budete potřebovat zhruba hodinku, pokud se pustíte do čištění auta, zabere vám to necelých dvacet minut.

VirBuster má však mnohem širší využití – je s ním možné dezinfikovat kanceláře, školy, ale i restaurae, obchody, zdravotní zařízení, hotely nebo fitness centra. Nepotřebuje žádné náplně, filtry, ani další spotřební materiál. Vystačí si jen s přívodem elektrické energie. Dezinfekce prostoru velkého zhruba 6×6 m tak vyjde na pouhých 14 haléřů. Mějte ale na paměti, že ozon nezabíjí pouze viry a jiné mikroorganismy, ale je škodlivý i pro větší živočichy. Je tedy nutné nenechávat v dezinfikované místnosti žádná zvířata.

www.virbuster.cz


publikováno: 5. 5. 2021, v rubrice Domácnost
Štítky: bakterie, úklid, viry

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+