Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika

Aktuálně

Hýčkejte svou pokožku v zimních měsících a dopřejte jí, co si žádá

23. 2. 2024

Pleť v zimě naléhavě volá po zvláštní péči. Chladný vzduch, vítr a vysoká vlhkost ji vysušují a dráždí. Náhlé teplotní změny pokožku vyčerpávají a přispívají k jejímu rychlejšímu stárnutí a ztrátě elasticity. Dopřejte proto své pleti alespoň jednou týdně zasloužený odpočinek a dodejte jí potřebné živiny. Zajistíte tak, že zůstane hladká, hydratovaná a zářivá i během mrazivých zimních měsíců, a také si vylepšíte náladu. Jak na to, poradí beauty specialistka ze společnosti Amway Zuzana Gavendová.


Další články

Jak poznat svůj typ pleti a jak o ni správně pečovat?

16. 2. 2024

Abychom věděli, jak o svou pleť správně pečovat, je třeba znát, jaký typ pokožky máme. Základní dělení je na suchou, mastnou a smíšenou pleť. A každá vyžaduje jinou péči. Jak poznat, který typ pleti máme a jak se o ni co nejlépe starat? Přinášíme vám návod.


Známá francouzká kosmetika Astrali nově i u nás

12. 2. 2024

Nová společnost FlowBEAUTY s.r.o. uvádí na český trh francouzskou kosmetickou značku Astrali, jejíž vývoj od počátku stojí na dvou klíčových hodnotách: respektu k jedinečnosti každé ženy a ohleduplnosti k planetě. Astrali si klade za cíl provázet klientky v jejich kosmetické rutině celý život. Zaměřuje se na prevenci předčasného stárnutí pleti, harmonizaci jejího stavu i funkcí, aby si mládí a svěžest udržela co nejdéle.


Pečujete při saunování o svou pleť?

9. 2. 2024

Saunování je ideálním způsobem, jak se v zimě zahřát. Kromě toho bývá spojováno s řadou možných benefitů pro naše tělo i mysl. Blahodárné účinky saunování je přitom možné pozorovat také na naší pleti. Jaké kroky během saunování a po něm jsou vhodné dodržovat, radí odborná konzultantka BENU lékáren, PharmDr. Ivana Lánová.


Voňavý valentýnský dárek z přírody

7. 2. 2024

Také jste podlehli atmosféře zamilovaného Valentýna a přemýšlíte, jakým dárkem překvapit svůj protějšek? Ať už rádi zapalujete svíčku pro příjemný večer, napouštíte bublinkovou koupel či si dopřáváte příjemnou masáž, Valentýn je ideálním dnem k tomu, abyste si dovolili trochu více kosmetické terapie s produkty od Green idea.


Česká aromatická kosmetika slaví třicáté výročí

5. 2. 2024

Letošní rok je pro českou značku přírodní aromaterapeutické kosmetiky významným milníkem. Právě před 30 lety byla pod názvem Nobela založena v Krásné Lípě, v sousedství Národního parku České Švýcarsko. Od té doby přináší svým zákazníkům prvotřídní aromaterapeutickou kosmetiku s dlouholetou tradicí a nejširším portfoliem na tuzemském trhu dnes již jako Nobilis Tilia.


Vyzkoušejte ayurvédskou kosmetiku ze Srí Lanky

31. 1. 2024

Základním principem ayurvédy je dosažení rovnováhy mezi tělesnými funkcemi a životními energiemi. Ayurvédská kosmetika tak pečuje o tělo i duši. Je vyráběna rituály inspirovanými starobylými tradicemi Cejlonu výhradně z přírodních materiálů, extraktů z bylin a přírodních olejů. A právě nyní tato kosmetika ze Srí Lanky konečně přichází na český trh.


V zimě potřebuje pleť zvýšenou péči

23. 1. 2024

Zimní měsíce a chladné období bývají obvykle spojené s množstvím výzev pro naši pleť. Nízké teploty, vítr a náhlé změny počasí mohou pokožku výrazně ovlivňovat. Jak se tedy starat o pleť během zimního období a udržet ji v co nejlepší kondici?


Péče o pleť v zimě?

19. 1. 2024

Když teploty klesnou k bodu mrazu, je třeba mít jistotu, že i pleť dostala tu správnou „přikrývku“. Na rozdíl od letních dní, kdy hledáme co nejlehčí krémy, pro zimní období se nejlépe hodí ty s bohatou texturou a potřebnými aktivními látkami.


Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+