Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika

Aktuálně

Vyřešte vrásky, skvrny i poškození pleti sluncem v jednom ošetření

18. 9. 2023

Co přes léto na vaší pleti napáchalo slunce, teď můžete vyřešit snadno a efektivně v jednom ošetření. Fotorejuvenace BBL pomůže s pigmentovými skvrnami, rozšířenými žilkami, a protože podporuje i přirozenou tvorbu kolagenu, je účinná i v boji proti stárnutí.


Další články

Nový opalovací krém s efektivní anti-ageing ochranou

11. 8. 2023

I přes to, že je již letní sezóna v plném proudu, nový produkt Melano 50+ od firmy GERnétic cílí na celoroční ochranu pokožky těla i tváře a přináší do sluneční péče nové technologie. Aktivně chrání před spálením slunečními paprsky a předčasným stárnutím kůže, přičemž posiluje kožní bariéru a zlepšuje pružnost pleti. Hydratuje, urychluje buněčnou obnovu a proces hojení.


Niacinamid pro problematickou pleť

7. 8. 2023

Potřebujete rychle vyřešit problémy s pletí? Pak si pořiďte Supradose koncentrát Niacinamid. Právě tato látka bojuje na problematických místech s problémy, které trápí každou ženu. S dehydratací, hyperpigmentací, předchází vzniku akné… Už jej máte při ruce a používáte, kdykoli je zapotřebí?


Nechte zazářit vlasy díky japonským olejům

4. 8. 2023

Vlasy jsou jednoznačně odrazem našeho zdraví. Pokud nás něco trápí, může se to za nějakou dobu negativně odrazit na jejich kvalitě. Proto je potřeba o sebe celkově pečovat, abychom se cítili zdravě a krásně. S péčí o vlasy vám pomohou nové produkty Syoss Oleo Intense, které vám díky unikátní směsi čtyř japonských olejů zajistí luxusní lesk a hebkost. Výsledkem pak budou krásně vypadající zdravé vlasy.


Letní „must-have“ od Asombroso

31. 7. 2023

Léto je v plném proudu. Vysoké teploty a všudypřítomné sluneční paprsky jsou někdy náročné pro nás i pro pleť. Pečujte o sebe a zpříjemněte si horké letní dny, jak to jen jde. Které produkty Asombroso jsou pro letní období ideální?


Na opalování jsou v kurzu šetrnější výrobky k přírodě

26. 7. 2023

Díky všeobecné osvětě lidé v létě kladou rok od roku větší důraz na ochranu kůže před slunečním zářením. Zvyšuje se zájem o malá cestovní i výhodná rodinná balení a opalovací krémy v ekologičtějších obalech bez parfemace a z přírodních ingrediencí. Tyto trendy sleduje šestnáct hypermarketů Globus, které mají v nabídce širokou nabídku kosmetiky.


Opruzeniny na stehnech nehrozí

14. 7. 2023

Oblíbená pánská kosmetika Angry Beards, jenž se dostala do povědomí bezprostřední komunikací, která se nese na vlně otevřenosti a nekorektnosti, uvedla na trh dámskou řadu. Dlouho po ní volali zákazníci, muži i ženy, protože bezkonkurenční pánský Antistick je něco, co tady chybělo. A teď už ho holky nemusí chlapům závidět a krást, teď už mají svoji kosmetiku! Hrdě vyrobeno v Česku!


V létě probudí pleť k životu bylinky

10. 7. 2023

Letní měsíce znamenají pro naši pleť extrémní zátěž. Není to jen kvůli opalovaní na slunci, negativní vliv má také třeba chlorovaná voda, klimatizace a zvýšené pocení. Pokud chceme zabránit vysušování a předčasnému stárnutí pleti, měli bychom se snažit jí v horkých letních měsících vrátit vláhu. Kromě dostatku vody na pití pomohou i bylinné přípravky, hydratační masky nebo strava bohatá na „vodnatější“ potraviny.


Čistě přírodní krémy pro krásnou kůži

7. 7. 2023

Vaše kůže je největším živým dýchacím orgánem na vašem těle. Až 60 % toho, co nanesete na pokožku, se vstřebá do vašeho krevního oběhu, který pak cirkuluje po celém těle. Proto je dobré vědět, co přesně si na svůj obličej nanášíte. A právě proto stále více lidí přechází na organické produkty v péči o pleť. Objevte dvě novinky Green idea: anti-age přírodní krém s q10 a ženšenem a včelí přírodní krém s propolisem a mateří kašičkou.


Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+