Barnängen, švédská značka tělové kosmetiky i u nás | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Barnängen, švédská značka tělové kosmetiky i u nás

5. 10. 2017

Originální a jemné zároveň, přesně takové jsou produkty švédské značky Barnängen, která aktuálně přichází do České republiky. Ve Švédsku patří k nelpopulárnějším, oblíbil si ji i královský dvůr. Založena byla roku 1868 významným švédským obchodníkem Johanem Wilhelem Holmströmem ve Stockholmu.

Ani málo, ani moc

Dvě produktové řady Severská péče a Severské rituály s hydratačním tělovým balzámem, tělovými mléky, sprchovými krémy a Skandinávií inspirovanými sprchovými a koupelovými gely a tělovým olejem, dodávají pokožce všechno, co potřebuje. Přesně v duchu švédského výrazu “lagom”, což v překladu znamená ani málo, ani moc, zkrátka tak akorát.

Bohatá a jemná, povzbuzující a relaxační, vyživující a osvěžující: Barnängen představuje krásu, která vznikla ze životního stylu označovaného švédsky “lagom”. Tato úctyhodná kosmetická značka chce šířit poselství švédského přístupu k životu v celé Evropě, včetně České republiky, kde uvádí hned dvě nové produktové řady tělové péče.

Síla skandinávské přírody

Švédové se už od nepaměti spoléhají na účinnou sílu skandinávské přírody. Země, slunce, oceán a lesy vytvořily unikátní prostředí, v němž se nacházejí bohaté aktivní složky a rostou vzácné a různorodé rostliny. Tělová péče Barnängen proto v recepturách využívá výtažky z typického skandinávského divokého ovoce jako je moruše, stejně jako z břízy či bezového květu. V nabídce této značky najdete produkty vědecky připravených receptur, jako je například unikátní Cold Cream a jeho speciálně vyvinuté hydratační sérum.

Řada Severské péče

Obsahuje přírodní složky v kombinaci s Barnängen základní ingrediencí Cold Cream, který je nazýván podle zklidňujícího, příjemného pocitu při aplikaci. Jeho receptura je založená na ikonickém tuhém mýdlu Barnängen, které se od roku 1876 dodává na královský dvůr. Unikátní složení obsahuje hydratační emulzi kombinovanou se včelím voskem, slunečnicovým olejem a heřmánkem. Řada byla vyvinuta pro ochranu, hydrataci a výživu každého typu pleti.

Severská péče nabízí ošetřující tělové mléko a sprchový krém s obsahem ovesného mléka, které je ve Švédsku velmi oblíbené. Dále je součástí této řady vyživující tělové mléko a sprchový krém s moruší, tělové mléko a sprchový krém pro citlivou pokožku s bezovým květem a výživný intenzivní tělový balzám.

Řada severských rituálů

Čerpá inspiraci z typických švédských tradic jako saunování, koupeli v ledové vodě nebo oslavy letního slunovratu Midsommar. Produkty obsahují kombinaci speciálně vyvinutého hydratačního séra a ingrediencí jako je slunečnicový a brusinkový olej. Sprchový a koupelový gel Sauna Relax s březovými výtažky stimuluje a uvolňuje tělo, zatímco mořská sůl ve sprchovém a koupelovém gelu Glacier Breeze navozuje vůni, jako když se po saunování ochladíte v ledu. Sprchový gel i tělový olej Midsommar Glow obsahují jemné květinové oleje, inspirované dlouhými zlatými hodinami švédského letního slunovratu a dodávají pokožce ochrannou hydrataci.

  • Řady Barnängen Severská péče a Severské rituály jsou dostupné v síti drogeriích dm.

publikováno: 5. 10. 2017, v rubrice Kosmetika
Štítky: hygiena, krása, péče o pleť

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+