Buďte okouzlující a svěží díky beauty produktům značky Braun | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Buďte okouzlující a svěží díky beauty produktům značky Braun

4. 5. 2017

Vést moderní život znamená být neustále v pohybu. Ať už jsme v práci, s přáteli či v rodinném kruhu, stále „něco děláme“ a nemáme ani chvilku čas na sebe. Braun nyní představuje hned tři nové produkty, které vám ho ušetří, a vy se budete moci věnovat tomu, co vám dělá radost.

Braun FaceSpa: pro jemnou a svěže vypadající pokožku

Braun představuje novou exkluzivní verzi čisticího kartáčku FaceSpa, který změní vaše zaběhlé rutiny v péči o pokožku. Braun FaceSpa disponuje prvotřídními kartáčky k čištění pleti, které navíc doplňuje 3 v 1 čisticí systém o unikátní masážní nástavec pro vitalizaci pokožky. Ten se postará o jemnější pokožku po třífázové péči. Masážní nástavec se snadno čistí, obsahuje silikonové hroty a zároveň se dokáže adaptovat jakékoli pokožce a stimulovat ji díky stovkám mikrovibrací. S volitelnou řadou kartáčků vám tento 3 v 1 čisticí systém umožní vyzkoušet šest různých procedur ukrytých v jednom přístroji.

Braun Silk-épil 9 SkinSpa: pro dlouhotrvající hladkou pokožku bez chloupků

Moderní žena požaduje vždy to nejlepší. Přístroj Braun Silk-épil 9 SkinSpa jí to do puntíku splní. Nový epilátor značky Braun disponuje nyní masážním nástavcem na celé tělo, který se dokáže adaptovat jakékoli pokožce, a navíc zlepší její vzhled díky stimulaci krevního oběhu. Kombinace masáže a exfoliace vám tak vykouzlí zářící pokožku jako ze salónu krásy.

Braun Silk-expert IPL: pro trvale viditelné odstranění chloupků

Braun Silk-expert IPL je jediným IPL přístrojem, který disponuje SensoAdaptTM technologií, která dokáže průběžně snímat a zaznamenávat tón pokožky a podle toho adaptovat intenzitu světla. Novinkou patřící též do skupiny IPL, je Braun Silk-expert 3 IPL, který se stává v oblasti IPL ošetření cenově dostupnější.


publikováno: 4. 5. 2017, v rubrice Kosmetika
Štítky: estetické kúry, krása, péče o pleť

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+