Celulitida ani jiné drobné nedostatky vám léto nepokazí! | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Celulitida ani jiné drobné nedostatky vám léto nepokazí!

4. 6. 2014

Nemůžu si vzít krátké šaty, nebo minisukni, protože mám příšernou celulitidu! Takto si zoufá mnoho žen, ať jsou hubené či silnější. Strašák pomerančové kůže si totiž nevybírá. Zbavit se ho není úplně jednoduché, ale ne nemožné. Chce to ale velkou dávku trpělivosti a vytrvalosti. Máme pro vás několik tipů na každodenní rituál, který zvládnete v pohodě ve vaší koupelně.

Masáž v teplé vodě a zábal

Při koupeli nebo sprše masírujte postižené partie, a to ručně, nebo pomocí speciálních hub či kartáčů. Tím problematické partie prohřejete. Po osušení pokračujte v masáži s Tělovým a masážním olejem Celulitida, který obsahuje účinnou kombinaci éterických olejů rozpouštějících podkožní tuk a zabraňujích jeho dalšímu usazování v kožních buňkách. Urychlují také metabolizmus pokožky a nastartují tak pročišťování lymfatického systému. Olej je vhodné aplikovat dvakrát denně.

Pravidelně si také dopřejte Tělový zábal detoxikační. Obsahuje koloidní a zelený jíl, které na sebe vážou škodlivé látky a spolu s hořčičným olejem pro prokrvení pokožky podporují její metabolismus. Zábal navíc můžete aplikovat na celé tělo, nejen na partie zasažené celulitidou.

Méně nápadné a viditelné strie

Trápí-li vás také strie, masírujte pravidelně postižená místa Tělovým a masážním olejem Péče při striích. Strií se sice zcela zbavit nelze (a to ani plastickou operací), ale tento olej dokáže při pravidelném a dlouhodobém používání pokožku regenerovat a zlepšit její pružnost. Strie jsou pak méně nápadné a viditelné. Olej navíc působí i jako prevence jejich vzniku.

Místo sladkostí vůně

Samozřejmě nesmí chybět další zásadní věci: úprava jídelníčku, dodržování pitného režimu a především pohyb. Existuje řada cviků, které se zaměřují přímo na problematické partie, jako jsou stehna a hýždě. Stále platí: každá pohybová aktivita je lepší než sezení na gauči u televize!

A chcete-li zkrotit chutě na sladké, mějte po ruce vanilkový éterický olej v jojobě. Stačí si k němu přivonět a uvidíte, že budete mít pocit, jako byste vaší oblíbenou sladkost právě dojedla.

Kompletní přehled portfolia Nobilis Tilia a internetový obchod na www.nobilis.cz


publikováno: 4. 6. 2014, v rubrice Kosmetika
Štítky: aromaterapie, bio, celulitida, estetické kúry, hubnutí, krása, masáž, péče o pleť, přírodní kosmetika, tělová kosmetika

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+