Co zafungovalo na hubnutí? | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Co zafungovalo na hubnutí?

25. 2. 2015

Kdo z nás si nedal na začátku roku předsevzetí, že zhubne, začne sportovat, bude se lépe stravovat? Realita je taková, že ¾ novoročních předsevzetí se nedožijí konce prvního měsíce v roce. Jak se podařilo zhubnout některým ženám v loňském roce? Tady je pořadí důležitých změn v jejich životě. Na prvním místě se s přehledem umístila úprava jídelníčku. Bez správné životosprávy ještě nikdo nikdy nezhubl. Druhou příčku si zaslouženě odnáší pohyb. A nemuselo jít vždy o dřinu v posilovně. Leckdy zkrátka stačí nahradit výtah chůzí do schodů nebo přidat pravidelné procházky. Třetí příčku obsadila estetická medicína, přesněji všechna její zeštíhlující a bodyformingová ošetření. Na bronzovou pozici jsme se podívali podrobněji a sestavili žebříček TOP 5 zákroků z přehledu ošetření, které konkrétně poskytl Asklepion Klinika a institut estetické medicíny.

Liposukce břicha a boků

Klasika plastické chirurgie, která s postavou dokáže zázraky. Na klinice Asklepion navíc používají jako jediní v ČR radiofrekvenční liposukci BodyTite, která kromě toho, že odsaje přebytečný tuk, zároveň vypne kůži a vyhladí celulitidu. Bříško také umí na přání klientů zformovat speciální metodou abdominaletching do luxusního pekáče buchet.

Liposukce stehen a kolen

Další problematické partie zdokonalené liposukcí. Oblast kolen je často považována za neřešitelnou, ale opak je pravdou. Při liposukci umí chirurg najít a odsát přebytečný tuk z kolenních valů a zformovat tak luxusní nožky. Stehna navíc liposukce BodyTite zbaví pomocí radiofrekvenční energie celulitidy a výsledek je pak dokonalý.

Bodyforming LPG

Přístroj LPG je v současnosti na klinice Asklepion nejoblíbenějším mezi neinvazivními zákroky. Dokáže jednak účinně urychlit hojení řezů po liposukci, po kterých nezůstanou žádné viditelné jizvy – na to se ve světě využívá již 30 let, jednak v několika málo týdnech udělá z vašeho těla doslova dokonalé. Mechanickými stimuly totiž účinně regeneruje kůži i svaly, odbourává tuk a tvaruje křivky k dokonalosti.

Likvidace tuku mrazem Cooltech

Kryolipolýza, tedy likvidace tukových buněk chladem, v uplynulém roce ztratila svou prestiž stejně rychle, jako si ji získala. Na vině byly nejrůznější nápodoby, které prodávaly kosmetické salony na slevových portálech za pár korun. Prestiž tomuto ošetření nyní vrací Cooltech. Přístroj rozpouští tukové buňky zmrazením na –8°C, a proto jsou jeho výsledky se zchlazovacími metodami nesrovnatelné. Bezpečné a klinicky testované hubnutí přináší skutečné výsledky a katapultovalo toto ošetření v našem žebříčku na úžasné čtvrté místo.

Formování postavy Velashape II

Světová jednička v neinvazivním hubnutí je v Asklepionu teprve krátce, přesto ji její výsledky dokázaly katapultovat do TOP 5. Pracuje na principu radiofrekvence, ultrazvuku a mechanického stimulu a výsledky měření po sérii doporučených 4 ošetření zkouškami a více než 3,5 milionu zákroků po celém světě mluví za vše: –5,9 cm na hýždích, –2,5 cm na stehnech, –7,4 cm na břiše. Kromě zeštíhlení si výborně poradí také s celulitidou. Co vy na to?


publikováno: 25. 2. 2015, v rubrice Kosmetika
Štítky: detox, estetické kúry, estetické zákroky, hubnutí, obezita

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+