Dostatečná hydratace, klíč k zářivé a zdravé pleti | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Dostatečná hydratace, klíč k zářivé a zdravé pleti

16. 10. 2023

Hydratace by měla být základem péče o pleť. Udržuje pokožku pružnou a svěží a pomáhá ji chránit před negativními vlivy vnějšího prostředí. Nedostatek hydratace naopak může vést k suché, matné, unavené pleti, tvorbě vrásek a také ke snadnějšímu podráždění pokožky. Hydratační produkty dodávají do vrchní vrstvy pokožky dodatečnou vlhkost a pomáhají ji v pokožce zadržet. Dopřejte své pokožce intenzivní dlouhotrvající hydrataci s vylepšenou řadou Neutrogena Hydro Boost!

Nový Neutrogena Hydro Boost s komplexem přirozených hydratačních složek

Pleťová péče Neutrogena® Hydro Boost s vylepšeným složením obsahuje látky, které se také přirozeně vyskytují v kůži a podporují proces hydratace pokožky: Kyselina hyaluronová pomáhá zadržet vodu v pokožce a zvýšit její hydrataci. Působí jako houba – dokáže na sebe navázat vodu až o 1000násobku své váhy. Aminokyseliny podporují a posilují kožní bariéru a tím pomáhají chránit pleť proti vysušování a negativnímu působení vnějších vlivů. Elektrolyty zlepšují vstřebávání hydratačních látek do pokožky.Výsledkem je 6× více hydratace až na 72 hodin a o 80% silnější kožní bariéra.

Základní kroky pro hydratační péče o pleť

1. Jemné čištění

Zvolte jemné čisticí přípravky, které odstraní make-up, nečistoty a nadbytečný maz a vaši pokožku nebudou vysušovat a dráždit.

Tip: Neutrogena® Hydro Boost Čisticí gel s kyselinou hyaluronovou, který zanechá pleť čistou a intenzivně hydratovanou.

2. Hydratační péče

Vyberte si kvalitní hydratační sérum nebo krém, který odpovídá vašemu typu pleti.

Tip: pleťová péče Neutrogena® Hydro Boost s přirozenými hydratačními složkami.

3. Ochrana

Sluneční paprsky mohou pokožku vysušit. Používejte denně lehké krémy s SPF, abyste ochránili pokožku před slunečním zářením, ztrátou vlhkosti a také předčasným stárnutím.

4. Pravidelná exfoliace

Exfoliace odstraňuje odumřelé kožní buňky a umožňuje hydratačním produktům lépe proniknout do pokožky. Zvolte vhodný produkt, který nebude vaši pokožku dráždit.

Vyberte si tu správnou hydratační péči NEUTROGENA® Hydro Boost pro vaši pleť:

Neutrogena® Hydro Boost Hydratační pleťový gel pro normální až smíšenou pleť.

Lehký gel s jemnou svěží vůní okamžitě dodává pokožce 6× více hydratace* na 72 hodin a posiluje kožní bariéru. Pro pružnou, svěží a zdravě vypadající pleť. Vhodný i pro citlivou pokožku a pokožku se sklonem k nedokonalostem.

Neutrogena® Hydro Boost Hydratační gelový krém pro suchou pleť

Neparfemovaný intenzivně pečující krém gelové konzistence dodává pleti pružnost a hebkost. Neucpává póry a lze jej použít jako podklad pod make-up. Vhodný i pro citlivou pokožku a pokožku se sklonem k nedokonalostem.

Neutrogena® Hydro Boost Noční krém pro všechny typy pleti

Intenzivně hydratační a regenerační krém je obohacen o složky, které se také přirozeně vyskytují v kůži a podporují proces hydratace pokožky – obsahuje kyselinu hyaluronovou, aminokyseliny, elektrolyty a peptidy. Pro pružnou a svěží pleť po probuzení.

Řada Hydro Boost® dále nabízí také produkty pro čištění pleti a pro péči o tělo a ruce: čisticí pleťový gel, micelární vodu 3v1, ultrahydratační tělový krém, tělový hydratační sprej, koncentrovaný pleťový balzám, čisticí pleťové ubrousky, intenzivní hydratační sérum, rozjasňující oční krém, hydratační krém s SPF 25, vyhlazující pleťový peeling, odličovací pleťové mléko, tělový balzám a ultrahydratační krém na ruce.


publikováno: 16. 10. 2023, v rubrice Kosmetika
Štítky: hydratace, krása, ozdravné kúry, péče o pleť

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+