Fa přichází se zimní limitovanou edicí | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Fa přichází se zimní limitovanou edicí

20. 12. 2021

Objevte zimní limitovanou edici sprchových gelů a deodorantů značky Fa a poskytněte své pokožce i během zimních měsíců pocit svěžesti. Nová řada je to pravé, co potřebujete do chladných a zamračených dní. Užijte si sprchové gely a deodoranty s pečujícími zimními vůněmi, díky kterým si zimní období užívají i tropická zvířata.

Svěžest, energie a příjemný pocit

Zima přináší mnoho radostí, hlavně díky zimním sportům. Na druhou stranu se se zimou pojí i mrazivé počasí a zamračené dny, které mohou radovánky snadno znepříjemnit. Proto je potřeba každodenní dávka kvalitní pečující tělové kosmetiky, která vám dodá povznášející náladu. To vám zaručí řada nových limitovaných sprchových gelů a deodorantů Fa Winter! Díky vůni hřejivé vanilky LLAMA Loops si i lama může užívat lyžování a vůně sladkých bobulí TROPIC Slide dodává plameňákovi chuť klouzat se. Vyzkoušejte sprchové gely a deodoranty Fa Winter limitované edice.

Obal zimní limitované edice je vyroben ze 100 % recyklovaného plastu a je dále recyklovatelný. Složení sprchových gelů je šetrné k vaší pokožce, veganské, a navíc z 94 % z ingrediencí přírodního původu. Kolekce deodorantů neobsahuje žádné hliníkové soli, které mohou mít negativní dopad na zdraví vaše i vaší pokožky.


publikováno: 20. 12. 2021, v rubrice Kosmetika
Štítky: drogerie, hygiena, krása, péče o pleť

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+