Hýčkající přírodní tělová kosmetika | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Hýčkající přírodní tělová kosmetika

8. 2. 2021

Každodenní hygiena je pro moderní ženu samozřejmostí. Pokud navíc sáhne po přípravcích, u kterých si je jistá, že jsou z přírodních surovin, šetrně ji hýčkají a neškodí jí samotné, ale ani planetě a jako bonus nádherně voní, je očistný rituál ještě příjemnější. Dánskou značku přírodní kosmetiky známe spíše jako specialistu na vlasy. Nyní však přichází také s novinkami tělové kosmetiky!

Aloe vera, borůvky i oves

Trio – intimní gel, sprchový gel a tělové mléko jsou plné hýčkajících přírodních složek a promění běžnou rutinu každodenní hygieny na hotový wellness RITUÁL! Cenné přírodní složky v podobě hydratační aloe vera, borůvek či vyživujících extraktů z ovsa, v kombinaci s úchvatnou ovocnou vůní činí tuto tělovou novinku naprosto neodolatelnou! Samozřejmostí je absence chemických složek a celá řada certifikací, jmenujme například Nordic Swan Ecolabel, Certified Organic Ingredients, Asthma Allergy Nordic nebo ekologickou certifikaci Ocean Friendly. Všechny novinky jsou také vhodné pro veganky.

  • NATURIGIN Mindful Skin | Bilberry Body Lotion – tělové mléko, které si okamžitě zamilujete. Kombinace hydratačních přírodních složek, jako je například aloe vera, slunečnicový olej, vyživující bambucké máslo, olivový olej spolu s pečujícími extrakty z ovsa a osvěžující borůvkou činí toto tělové mléko naprosto neodolatelné.
  • NATURIGIN Mindful Skin | Pure Intimate Wash – jemná přírodní péče pro každodenní mytí intimních oblastí. Mycí gel obsahuje přírodní složky, například výtažek z aloe vera, ovsa a borůvek. Aby citlivé partie nijak nedráždil, neobsahuje parfemaci ani barviva.
  • NATURIGIN Mindful Skin | Bilberry Body Wash – jemný mycí gel s nádhernou ovocnou vůní udělá z obyčejné každodenní rutiny relaxační rituál. Dokonale vyčistí, ale zároveň vyživuje a hydratuje pokožku. Obsahuje výtažky z organické, vysoce hydratační aloe vera, ovsa a svěžích borůvek dokonale vyvážené tak, aby pokožku jemně čistil (očistí jen nečistoty, nikoliv cenné ochranné lipidy) a zároveň o ni pečoval.

Více informací a nákup na www.happy-hair.cz


publikováno: 8. 2. 2021, v rubrice Kosmetika
Štítky: hydratace, hygiena, péče o pleť

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+