Hydratujte své vlasy pomocí kyseliny hyaluronové | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Hydratujte své vlasy pomocí kyseliny hyaluronové

11. 4. 2022

Značka Gliss přichází na trh s novou pečující produktovou řadou Aqua Revive, jejíž složení je doplněné o kyselinu hyaluronovou. Tím tak pomáhá docílit hloubkové hydrataci vlasů, která je stejně důležitá jako hydratace pleti. Kosmetický zázrak – kyselinu hyaluronovou – obsahují také nové blond odstíny barev na vlasy Gliss Color, díky tomu vlasy po barvení nejsou suché a zničené.

Hydratace vlasů

Kyselina hyaluronová je obecně známá pro své hydratační účinky, proto se většinou objevuje v pleťových krémech. Avšak i vaše vlasy, podobně jako vaše pleť, potřebují hydratovat. Nová produktová řada značky Gliss Aqua Revive proto do svého složení právě kyselinu hyaluronovou přidala. Kolekce navíc obsahuje přírodní mořskou řasu. Používání těchto produktů vám tak zaručí dlouhodobý a zdravě vypadající lesk vašich vlasů. A se suchými vlasy bez lesku se můžete rozloučit.

Výběr ingrediencí v nové pečující řadě pro vlasy je inspirován péčí o pokožku a spojením přírody s technologií. Kyselina hyaluronová je ostříleným pomocníkem v boji proti vráskám a stárnutí pleti. Ale věděli jste, že i vlasům dodává potřebnou energii v podobě hydratace? Hyaluronový komplex a ostatní ingredience v produktech Gliss cílí pouze na dehydratované části vlasů, které následně vyživují. Takže se nemusíte bát zbytečného zatěžování vašich vlasů.

V pečující řadě Aqua Revive najdete kromě šamponu, také kondicionéry, ať už tradiční, tak i ve spreji. Výživa v podobě kondicionérů má spoustu benefitů: snadno a rychle se nanáší, neobsahuje žádná barviva a dodává vlasům optimální dávku hydratace. Napomáhá i k hloubkovému vyživení vlasů, které je zanechává hedvábně jemné a lesklé. A pokud spěcháte, sáhněte po expres ošetřující variantě 7sec, která už za sedm vteřin vlasy vyživí a hydratuje.

Barvy Gliss Color

Častým strašákem domácího barvení jsou suché a zničené vlasy. Díky barvám Gliss Color se už suchých vlasů po barvení nemusíte obávat. I ty totiž hyaluronový komplex obsahují. Nejen, že budou vaše vlasy zářit novou barvou, ale také budou vyživené, jemné a lesklé. A po takovém výsledku touží každá žena. Barvy Gliss Color jsou nově rozšířené o 3 blond odstíny. Vyzkoušejte nové šik odstíny od Gliss a žijte tak jako ikonická Marilyn Monroe!


publikováno: 11. 4. 2022, v rubrice Kosmetika
Štítky: krása, vlasy

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+