Inovátorská britská kosmetická značka UpCircle | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Inovátorská britská kosmetická značka UpCircle

21. 12. 2022

Kosmetika UpCircle, novinka na českém trhu, nabízí v souladu s nejnovějšími trendy v udržitelném přístupu k životu tzv. „circular skincare“. Jde o veganské kosmetické přípravky, vyráběné z potravinových přísad, které již byly vyřazené nebo které vznikly jako zbytkové při výrobě jiných produktů. Tyto ingredience jsou pečlivě vybírané pro své blahodárné účinky na pleť a skončily by jinak na skládkách. Značka UpCircle jim ale dává nový smysl a přivádí je zpět do života.

Znovu použito. Znovu zhodnoceno. Znovu milováno

Kosmetická řada značky UpCircle využívá jako jednu z hlavních přísad kávovou sedlinu, která vzniká při přípravě kávy v populárních londýnských kavárnách.

Více než 400 tun této použité kávové sedliny tak bylo recyklováno do vysoce kvalitních pleťových a tělových peelingů a ze 125 tun kávové sedliny byl extrahován kávový olej použitý v oceňovaném obličejovém UpCircle séru.

UpCircle stejným způsobem využívá i další vedlejší produkty vznikající při výrobě v různých odvětvích a podle své filosofie přidává takovou ingredienci do každého ze svých produktů. Jde například o arganové skořápky, spařené koření chai, slupky a zbytkové šťávy z ovoce, datlová a jiná semena, olivy nebo dokonce i odpadovou kůru červeného javoru z dřevařského průmyslu, jejíž zázračné výtažky jsou poté využity v očním krému.

Značka UpCircle má na svém kontě řadu renomovaných ocenění za kvalitu a výsledky svých produktů, ale je také ceněna pro svůj inovativní a průkopnický přístup v oblasti udržitelného rozvoje.

Kosmetika UpCircle přináší na český trh širokou škálu kosmetických výrobků pečujících o pleť i tělo. Je 100% veganská, organická, ručně vyráběná, není testována na zvířatech a je balena v recyklovatelných z 99% bezplastových obalech, které lze navíc i v rámci speciálního UpCircle programu vrátit zpět pro další naplnění.

Dobrý nápad, dobrý pro planetu i vaší pleť

UpCircle Face Serum s kávovým olejem získaným ze sedlin vysoce kvalitní kávy Arabica použité v londýnských kavárnách je best-sellerem značky UpCircle, který získal řadu beauty ocenění včetně prestižního Cosmos Organic. Toto lehké olejové sérum je vhodné pro všechny typy pleti včetně problematické pleti se sklony k akné. Jeho složení kombinuje kávový, jojobový, šípkový a rakytníkový olej s olejem z malinových semínek. Kávový olej je bohatý na antioxidanty, jejichž obsah se uvařením kávy ještě zvyšuje. Kofein pleť rozjasňuje, eliminuje tmavé skvrny a zabraňuje hyperpigmentaci. Káva v tandemu s rakytníkovým olejem plným vitamínu C a E i Omega 7 mastných kyselin zvyšuje elasticitu pleti. Olej z malinových semínek bohatý na vitamíny A a E navíc podporuje tvorbu kolagenu. Jojobový olej zajistí pleti hloubkovou hydrataci, mastné kyseliny pak regeneraci pleti. Sérum se doporučuje používat ráno i večer. Nanáší se na vlhkou pokožku, aby se oleje lépe vstřebaly a pleť nebyla mastná. Své využití nalezne sérum i v péči o vlasy nebo vousy, které zjemní a vyživí.


publikováno: 21. 12. 2022, v rubrice Kosmetika
Štítky: krása, péče o pleť, vegan

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+