Jak je to s estetickou medicínou? | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Jak je to s estetickou medicínou?

14. 1. 2017
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Kniha Nevěřte ani mně má tři kapitoly.

Výherci: Anna Ševčíková, Stanislava Rašínová, Dagmar Hedbávná

Vydavatelství Mladá fronta, divize Knihy vydává knihu autorů Petry Hátlové a Romana Šmuclera Nevěřte ani mně, která má podtitul Špinavé triky i neuvěřitelné možnosti estetické medicíny. Kniha vám může posloužit jako seriózní a obsáhlý průvodcem všemi riziky světa estetické medicíny.

Pozor na pasti

Kniha je nejenom průvodcem po novém a fascinujícím světě estetické medicíny, ale unikátně radí čtenáři, kde všude jsou na něj kladeny pasti, které mohou vyjít draho nejenom jeho kapsu, ale zdraví. Tak jako se nelze vydat na cesty po světě bez seriózního a obsažného průvodce, ani tato kniha nemůže chybět komukoli, kdo zvažuje podstoupit některý ze zákroků.Přináší informace nejen o nejčastějších problémech estetické medicíny a možnostech jejich řešení, ale též o všemožných rizicích, které se v tomto neustále se vyvíjejícím oboru vyskytují, protože se jejich klientům nedostává zásadních znalostí a často podléhají slepé víře, že jim estetický zákrok pomůže vyřešit všechny jejich osobní problémy.

Uvažujete o změně vzhledu?

Publikace radí, podle čeho se orientovat v neuvěřitelné nabídce klinik a čemu se vyhnout, jak vybírat a na co si dát pozor. Detailně přitom rozebírá všechny dostupné metody, hodnotí jejich klady i zápory, upozorňuje na komplikace či přímo nebezpečí. Je doprovázena velkým množstvím fotografií a ilustrací a stává se tak nezbytnou pomůckou pro všechny, kdo uvažují o změně vzhledu podle svých představ.

správnou odpověď na soutěžní otázku naleznete na: www.kniha.cz/…ke-mediciny/

Soutěžní otázka

Kolik dílů – kapitol, má kniha Nevěřte ani mně?

a) dvě

b) tři

c) čtyři

Tři výherci, kteří do 24. 1. 20117 správně odpoví na soutěžní otázku, dostanou knihu Nevěřte ani mně. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením estetická medicína.


publikováno: 14. 1. 2017, v rubrice Kosmetika
Štítky: estetická chirurgie, estetické kúry, estetické zákroky, krása

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+