Jak se bránit pomerančové kůži? | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Jak se bránit pomerančové kůži?

23. 5. 2023

Celoroční boj většiny žen i některých mužů – pomerančová kůže. Hojně označovaná jako celulitida, se vyskytuje až u 90 % žen a u 10 % mužů. Přestože se nejedná o vážný problém ohrožující naše zdraví, je považována za estetický nedostatek. Pomoci mohou bylinné gely v kombinaci s masážemi, pohybem a zdravou stravou. Které rostlinné výtažky zvolit?

„Problematika pomerančové kůže je mnohem komplexnější. Zjednodušeně se jedná o zadržování vody, zhoršené proudění lymfy a ochablost vaziva v problematických partiích. Víme, že naše tělo zadržuje vodu, pokud příliš solíme, sladíme a málo pijeme. Čím méně se našemu tělu dostává tekutin, tím více je zadržuje na horší časy. Lymfu rozproudíme pohybem, masážemi a některými přípravky. V Green idea používáme často skořici, která skvěle prokrvuje. V kombinaci s dalšími účinnými látkami, např. z jalovce nebo jírovce, může viditelně zmírnit projevy pomerančové kůže,“ říká MVDr. Jiří Pantůček.

Vyzkoušejte produkty pro hladší a pevnější pokožku od Green idea:

Celustin gel Green idea – extrakty z jalovce, fenyklu, skořicovníku a rozmarýnu vytváří účinnou směs ve formě gelu, která viditelně mírní vzhled pomerančové kůže. Prokrvení podkoží a lepší proudění lymfy usnadňuje vylučování přebytečné vody a odbourávání tuků.

Skořicový gel Green idea – vysoký obsah extraktu z kůry skořicovníku efektivně prohřívá podkoží a napomáhá mírnit projevy celulitidy. Před aplikací doporučujeme problémové partie procvičit a gel aplikovat důkladnou masáží, která napomáhá cirkulaci lymfy.

Masážní olej PROFESSIONAL – skořicová silice způsobuje lokální prohřátí pokožky, rozšíření cév, a tím odbourávání tuků v kůži. Používá se zejména v místech výskytu příznaků celulitidy. Po masáži se doporučuje určené partie těla procvičit, čímž násobíme účinek skořicové silice, a tím urychlíme odbourávání tuků.

Masážní olej PROFESSIONAL – celustin – masážní olejová kompozice s vysokým obsahem rostlinných extraktů a silic. Způsobuje místní prohřátí a prokrvení tkáně, a tím zvyšuje látkovou výměnu a urychluje odbourávání tuků. Pro dosažení maximálního účinku doporučujeme problematické partie těla procvičit. Společné působení silic a lehkého procvičení vede k likvidaci tuku v tukových buňkách a vyhlazení pokožky.

koupíte na: www.greenidea.cz


publikováno: 23. 5. 2023, v rubrice Kosmetika
Štítky: lymfa, masáž, péče o pleť, prevence

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+