Jedinečné směsi éterických olejů pro ženy | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Jedinečné směsi éterických olejů pro ženy

4. 9. 2023

V nabidce éterických olejů od Nobilis Tilia najdete tři nové: Bio Smrk černý, Bio Douglaska a Kopaiva. Bio éterické oleje jsou také základem dvou nových a dokonale vyvážených aromaterapeutických směsí – Úleva při PMS a Opora při menopauze. Další novinkou jsou 3 druhy kosmetických mini sad v taštičce z bio bavlny ideální pro cestování: Mini sada Růžová, Mini sada Levandulová a Mini sada Hřebíčková.

Úleva od kašle, rýmy, od bolestí kloubů a svalů, zklidnění podrážděné i ekzematické pokožky. Posílení při vyčerpání či znovunabytí energie. To jsou jen některé z mnoha jedinečných účinků 3 nových éterických olejů v nabídce Nobilis Tilia – Bio Smrk černý, Bio Douglaska a Kopaiva.

Bio éterické oleje jsou také základem dvou nových a dokonale vyvážených aromaterapeutických směsí – Úleva při PMS a Opora při menopauze.

Směsi éterických olejů jsou výsledkem pečlivé práce odborných aromaterapeutů. Na rozdíl od mnoha dostupných směsí na trhu, které slouží pouze pro navození příjemné atmosféry, se Nobilis Tilia soustředí na směsi terapeutické, aktuálně tedy pro celkovou podporu na fyzické i psychické úrovni každé ženy.

Jedinečnou Směsí éterických olejů Úleva při PMS chce Nobilis Tilia pomoci až 90 % žen, které trápí syndrom PMS. Inhalace nebo masáže pomohou ženám s náladovostí, podrážděním, uleví od bolestí podbřišku, beder, nebo od křečí či nevolností. Směs éterických olejů Opora při menopauze nabízí pomoc zejména zralým ženám – vyrovnává hladinu hormonů, zmírňuje stres a kolísání nálad, pocitově ochlazuje.

Pečující kosmetika

Vrcholem propojení synergických účinků éterických olejů s rostlinnými oleji, másly a dalšími extrakty, je pečující kosmetika. Spojuje v sobě kompletní péči – éterické oleje v krém nejen voní, ale dodávají i terapeutický rozměr a zároveň usnadňují pronikání další účinných složek hluboko do pokožky. Toto působení má Nobilis Tilia ověřené. Přírodní kosmetikou a jejím vývojem se zabývá téměř 30 let a spolupracuje i s univerzitami napříč republikou. To potvrzuje také marketingová manažerka Simona Brhelová: „Na trhu je spoustu značek, jak přírodních, tak rádoby přírodních. Je to trend. Nicméně často u nich postrádám hlubší kosmetologickou expertízu, která by skutečně vedla k vyřešení povadlé pleti, akné, celulitidy apod. Spíš sází na zajímavý (nebo jen jímavý) příběh značky. Nobilis Tilia mě kdysi chytla za srdce nejen tím, že krásně voní a skutečně funguje, ale především tím, že má krásnou duši a je jiná než ostatní. V tomto se snažíme stále pokračovat, nesplynout s davem, jít svou vlastní cestou.“

Aby si účinky přírodní kosmetiky mohli vyzkoušet skutečně všichni, představuje nyní Nobilis Tilia 3 druhy sad kosmetiky v miniaturním balení. Zákaznicím nabízí k vyzkoušení ucelenou kosmetickou péči pro jejich denní rutinu. Ta je v péči pleť naprostým základem, jak potvrzuje také kosmetička Petra Pražáková: „Setkávám se stále více s lidmi, kteří si stěžují na přecitlivělost pleti a různé anomálie. Ty však vznikají proto, že pleť nestačí opláchnout jen kohoutkovou vodou, natřít krémem a hotovo. To, co nám teče doma z kohoutku, je sice voda pitná, ale je upravovaná a obsahuje spoustu látek, které nejsou, zejména na citlivou pleť ideální. Proto jsou důkladné očistění a tonizace tak důležité. Pokud tyto dva základní kroky ošidíme, následující 2 kroky péče a výživy pomocí sér, krémů či olejů, nebudou mít takový efekt. Výsledkem pak mohou být i různé nežádoucí projevy a nedostatky pleti. Celý denní rituál péče o pleť navíc umožňuje zastavit se, zklidnit se, nadechnout a dopřát si čas pro sebe“.

Nobilis Tilia propojuje v nabízených sadách přírodní sílu éterických olejů, rostlinných olejů a dalších aktivních látek tak, aby pleť zákaznic dostala přesně to, co potřebuje. Tři provedení odpovídají třem éterickým olejům a třem nejběžnějším typům pleti, které v balení dostanou pomocnou ruku pro odlíčení, tonizaci, hydrataci a výživu. Třešničkou na dortu je pak kosmetická taštička z bio bavlny, vhodná na cesty i do letadla.

foto: Nobilis Tilia


publikováno: 4. 9. 2023, v rubrice Kosmetika
Štítky: aromaterapie, krása, péče o pleť, přírodní kosmetika

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+