Jste zastánci přírodní kosmetiky a neradi vrstvíte? | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Jste zastánci přírodní kosmetiky a neradi vrstvíte?

27. 10. 2022

Vsaďte na arganový olej. Stačí 1 přípravek, aby pokryl základní nároky pokožky, vyhladil ji a omladil. Syncare Arganový olej100% čistý a 100% BIO dokáže pleť hydratovat, vyživit a současně regenerovat. Můžete ho použít ráno i večer a ošetření spojit třeba s jemnou masáží. Tím zvýšíte prokrvení pokožky a zlepšíte její kondici i vzhled. Arganový olej je známý svými omlazujícími účinky a v Maroku, kde argánie trnitá roste, ho nazývají marockým zlatem. A nebojte se ho použít, i když máte pokožku mastnější, nebo náchylnou k akné. Budete překvapeni, jak urychlí hojení.

Čistý arganový olej SynCare je ceněný pro svoji úžasnou schopnost přirozené stimulace pleti. Intenzivně chrání před volnými radikály, podporuje regeneraci a navrací pokožce tonus. Každá kapka je dlouhotrvající závlahou pro každou buňku a bohatým zdrojem nenasycených mastných kyselin, vitaminů A + E. Arganový olej SynCare je 100% čistý a 100 % BIO. Vzniká šetrným lisováním semen vzácné argánie za studena a tím si zachovává všechny účinné látky. Vyhlazuje nejen pleť, ale také narušené vlasy a nehty, které zaceluje a zpevňuje.

Pro omlazení pleti i nebo očního okolí naneste několik kapek Arganového oleje SynCare na spodní víčko a jemně masírujte. Poté překryjte místo olejem napuštěným tamponem a nechejte několik minut působit. Nebo naneste malé množství na obličej a jemnou masáží olej vetřete do pokožky. Nejen že dokonale vyhladí jemné vrásky, ale suchou pokožku vyživí a hydratuje až 12 hodin.

Nebo potřebujete vyhladit dekolt? Jemně olej nahřejte, naneste do dekoltu a přikryjte ručníkem. Masky a zábaly si dopřejte vždy v klidu a v leže.


publikováno: 27. 10. 2022, v rubrice Kosmetika
Štítky: krása, péče o pleť

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+