K mobilu mějte v kabelce i SKIN UP, který okamžitě osvěží a omladí vaši pleť | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

K mobilu mějte v kabelce i SKIN UP, který okamžitě osvěží a omladí vaši pleť

27. 11. 2015

Elektronický přístroj velikosti menšího mobilního telefonu, SKIN UP, můžete mít celý den po ruce a během 30 vteřin jeho prostřednictvím osvěžit unavenou pleť jemnou chladivou mlhou. Speciální séra mají mimořádné hydratační a omlazující účinky, které minimalizují tvorbu vrásek a působí proti předčasnému stárnutí. Přístroj si ve velmi krátké době získal oblibu u profesionálních kosmetiček, předních vizážistů, maskérů ale také u celebrit jako jsou např. Kateřina Kristelová, Tereza Budková, Světlana Nálepková, Anife Vyskočilová, Pavel Bauer a také první dáma české kosmetiky paní Olga Knoblochová.

Jak funguje?

Tento italský zázrak využívá a nabízí ke koupi majitelka pražského Salonu Korunka paní Jana Petráková, která vysvětluje: „Pleť neustále potřebuje vodu, aby dokázala správně zachovat svou funkci.“ SKIN UP funguje na bázi ultrazvukové hydratace – zásobník na zadní straně naplníte sérem dle vlastního výběru, odsunete přední kryt, čímž se aktivuje ultrazvuková technologie. SKIN UP začne vytvářet proud jemné chladivé mlhy, který jen přiblížíte k obličeji. Technologie SKIN UP rozbíjí částice vody na jednotlivé molekuly a exponenciálně tím zvyšuje možnost absorpce aktivních látek, kterým tak umožní rychle proniknout do hlubších vrstev pokožky. Mlha je tak jemná, že ani v nejmenším nenaruší váš perfektní make-up.

Světová novinka SKIN UP dokáže během několika sekund obnovit hydrataci pleti, minimalizuje tvorbu vrásek a navrací pleti svěží a mladiství vzhled a dlouhodobě ji osvěží.

Jaká séra se do SKIN UP používají?

Do přístroje se používají speciální séra, která jsou jako jediná na světě vyrobena z kompletně ve vodě rozpustných přírodních ingrediencí. Tento koncept zajišťuje maximální anti-aging efekt a hydrataci pleti. Aktivní základ séra je na přírodní bázi, jde o kyselinu hyaluronovou a silné antioxidanty kyselinu lipoovou a koenzym Q10, které pomáhají oddálit stárnutí kůže. Své pleti tedy přes den dodáváte stejné látky, jaké se k ní dostávají formou aplikace kvalitního krému. Ovšem s tím rozdílem, že SKIN UP séra můžete aplikovat i přes make-up a tak často, jak jen potřebujete, klidně i 5× denně. Své pleti tak zajistíte kompletní výživu a hydrataci po celý den. Aplikací aktivního základu SKIN UP přispějete k udržení vláhy uvnitř hluboko uložených buněk.

Pro koho je SKIN UP vhodný?

Pro všechny věkové kategorie a typy pleti. Na své si přijdou i muži, pro které je vyvinuto sérum s vůní černého pepře, které mohou použít po holení místo after shave. Do budoucna se vyvíjí speciální sérum na podporu růstu vlasu s obsahem keratinu a Panthenolu a mnoho dalších vůní. SKIN UP je luxus a relaxace v jednom, přináší maximální komfort, potěšení a požitek.

  • Cena celé sady je 2 800 Kč (ideální tip na vánoční dárek, který lze zakoupit i na e-shopu www.skinup.cz)

www.korunka.cz


publikováno: 27. 11. 2015, v rubrice Kosmetika
Štítky: estetické kúry, krása, nové technologie, péče o pleť

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+