Kosmetička i kadeřnice přijedou k vám domů | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Kosmetička i kadeřnice přijedou k vám domů

13. 6. 2014

Hektická doba nás nutí věnovat spoustu času práci, honíme každou minutu, abychom ji ušetřili pro rodinu a už nám nezbývá téměř žádný čas pro sebe. Každá žena si ale přeje vypadat krásně, mít moderní účes, přirozený make-up a stylové nehty… Nechcete, nebo nemůžete za krásou nikam cestovat? Pokud bydlíte v Praze a okolí, mohou zkušené kadeřnice, kosmetičky či masérky ze salonu krásy Dolce Diva přijet až k vám domů, nebo do kanceláře.

Salón doma

Můžete si objednat libovolnou službu, nebo jejich kombinaci(kadeř­nické a kosmetické, masáže, líčení, manikúru, pedikúru). Využití těchto mobilních kosmetických a kadeřnických služeb vám nejenom ušetří čas při přejezdech do salonu, ale občas i obtížné parkování v jeho blízkosti. Tyto služby mohou přijít vhod jak pro nevěsty, tak i pro ty z vás, které plánujete focení, účast na oslavě, galavečeru nebo plese.

Nezapomíná se ani na muže

Vymlouvá se stále váš partner, že nemá čas si zajít ke kadeřnici? Mobilní služby salonu Dolce Diva přináší ideální řešení, kdy profesionálky promění vašeho partnera opět ve fešáka, kterého si přejete mít doma, aniž by musel někam dojet.

Více informací o salonu krásy Dolce Diva a cenách naleznete na www.dolcediva.cz.


publikováno: 13. 6. 2014, v rubrice Kosmetika
Štítky: estetické kúry, krása, péče o pleť, vlasy

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+